اولین توربین بادی انرژی بادی و خورشیدی

انرژی تجدیدپذیر

اولین توربین بادی انرژی بادی و خورشیدی جهان که دی اکسید کربن را نیز جذب می کند.

Soleolico در Palacio de la Magdalena در سانتاندر، اسپانیا به عنوان یک راه حل پیشگام و انقلابی در زمینه انرژی های تجدیدپذیر، ترکیبی از تولید انرژی باد و خورشیدی ارائه شد و قرار است نقشی اساسی در انتقال انرژی جهانی ایفا کند.

همانطور که کارلوس سرادا، رئیس و بنیانگذار Soleolico توضیح داد، Soleolico نتیجه تلاش بسیاری از افراد، نبوغ بسیاری از ذهن های درخشان، ساعت ها کار و تلاش، بیش از ده سال تحقیق، با بیش از 5 میلیون یورو است. سرمایه گذاری شده و بیش از 30 نمونه اولیه که در طول زمان تکامل یافته اند.

Soleolico اولین توربین بادی در جهان است که پانل های فتوولتائیک را در پره های خود ادغام می کند، یا آنچه آنها بادبان می نامند: بادبان های آیرودینامیکی که از طریق "راهنمای تیغه" به سمت باد هدایت می شوند، یک سیستم مغناطیسی ثبت شده که جهت باد هر بادبان را کالیبره می کند. استخراج حداکثر انرژی

Soleolico یک فناوری مخرب با پتنت های بین المللی ارائه می دهد که تولید باد، خورشید و ذخیره سازی را در یک سیستم واحد ترکیب می کند و انرژی سبز را در 24 ساعت شبانه روز ارائه می دهد. علاوه بر این، Soleolico دارای یک پوشش منحصر به فرد با فناوری ثبت اختراع، متشکل از عوامل طبیعی است که CO2 را جذب و تبدیل می کند و هوایی که تنفس می کنیم را تمیز می کند.

سرادا توضیح داد که، به عنوان یک توربین بادی محور عمودی، مزایای زیادی ارائه می دهد: راندمان بالاتر، مهار انواع بادها، تاثیر بصری و زیست محیطی کمتر، نصب و نگهداری آسان تر، دوام بیشتر، بهره برداری از زمین... و علاوه بر این.

Soleolico هیچ گونه سر و صدا یا خطر حیات وحش تولید نمی کند زیرا به کندی و با حدود هفت دور در دقیقه کار می کند.

Soleolico در 6 اکتبر در Palacio de la Magdalena در سانتاندر (اسپانیا) به عنوان یک فناوری منحصر به فرد تولید انرژی های تجدیدپذیر در جهان ارائه شد. این یک راه حل پیشگام و انقلابی در زمینه انرژی های تجدیدپذیر است که تولید انرژی بادی و خورشیدی را با هم ترکیب می کند و قرار است نقشی اساسی در انتقال انرژی جهانی ایفا کند.

همانطور که کارلوس سرادا، رئیس و بنیانگذار Soleolico توضیح داد: Soleolico نتیجه تلاش بسیاری از افراد، نبوغ بسیاری از ذهن‌های درخشان، ساعت‌ها کار و تلاش فراوان، بیش از ده سال تحقیق، با بیش از 5 میلیون یورو است. سرمایه گذاری شده و بیش از 30 نمونه اولیه که در طول زمان تکامل یافته اند.

Soleolico اولین توربین بادی در جهان است که پانل های فتوولتائیک را در پره های خود ادغام می کند، یا آنچه آنها بادبان می نامند: بادبان های آیرودینامیکی که از طریق راهنمای تیغه به سمت باد هدایت می شوند، یک سیستم مغناطیسی ثبت شده که جهت باد هر بادبان را کالیبره می کند. 

Soleolico یک فناوری مخرب با پتنت های بین المللی ارائه می دهد که تولید باد، خورشید و ذخیره سازی را در یک سیستم واحد ترکیب می کند و انرژی سبز را در 24 ساعت شبانه روز ارائه می دهد. علاوه بر این، Soleolico دارای یک پوشش منحصر به فرد با فناوری ثبت اختراع، متشکل از عوامل طبیعی است که CO2 را جذب و تبدیل می کند و هوایی که تنفس می کنیم را "تمیز می کند.

سرادا توضیح داد که، به عنوان یک توربین بادی محور عمودی، «مزایای زیادی ارائه می‌کند: راندمان بالاتر، مهار انواع بادها، تأثیر بصری و محیطی کمتر، نصب و نگهداری آسان‌تر، دوام بیشتر، بهره‌برداری از زمین… و علاوه بر این، Soleolico هیچ صدا یا خطری برای حیات وحش ایجاد نمی کند زیرا به کندی و با حدود هفت دور در دقیقه کار می کند.

Soleolico نخستین شرکت (تکنولوژی درختی) جهان است که به طور هماهنگ با محیط اطراف خود همزیستی می کند، انرژی پاک را با کمترین تاثیر تولید می کند و گازهای گلخانه ای را حذف می کند.

ظرفیت بادی آن متمایز است، با عملکرد تا 25٪ بالاتر از توربین های بادی فعلی، که در نتیجه سودآوری بالاتری با سرمایه گذاری مشابه دارد. علاوه بر این، هنگامی که در کنار سایر واحدهای Soleolico نصب می شوند، اثر بازخورد بین آنها می تواند عملکرد را تا حدود 15٪ افزایش دهد.

Soleolico به عنوان یک راه حل تولید ترکیبی بهینه و همه کاره، مناسب برای استفاده در هر دو تولید خود مصرفی و تولید پراکنده یا پارک های تولید متصل به شبکه ارائه شده است.

Serrada توضیح داد که Soleolico با هر راه حل ذخیره انرژی موجود در بازار یکپارچه می شود و همچنین دارای یک سیستم مدیریت شارژ باتری پیشرفته است که عملکرد و دوام بالاتری را ارائه می دهد.

علاوه بر این، همانطور که Serrada اشاره کرد، یک پوشش سفارشی می تواند برای برج آن طراحی شود که با چاپ سه بعدی، بیشتر با محیط ترکیب شود.

این پوشش توسط LaMáquina با استفاده از فناوری Pure Tech که CO2 را جذب می کند، به صورت سه بعدی چاپ شده است. همانطور که Aldo Sollazzo، مدیر Pure.Tech توضیح می دهد، بر اساس محاسبات ما، بر اساس داده های آژانس محیط زیست اروپا و آزمایشگاه های تایید شده ما، نصب 1000 واحد Soleolico به اندازه 287 درخت در سال، CO2 را جذب می کند.

Soleolico علم و طبیعت را ترکیب می کند، سازگار با محیط زیست و دوستدار حیات وحش است: هیچ سر و صدایی تولید نمی کند، به کندی کار می کند و زیبایی شناسی جذاب آن را می توان برای ترکیب با محیط و نیازهای مشتری سفارشی کرد.

علاوه بر این، به عنوان یک نوآوری مهم با فناوری ثبت اختراع، Soleolico به پنل های خورشیدی اجازه می دهد تا برای نمایش تصاویر دلخواه یا رنگ های شرکتی یا حتی تبلیغات سازگار شوند.

فرناندز د لا توره در مورد برنامه های توسعه این شرکت اظهار داشت: ما متقاعد شده ایم که می توانیم به چالش بلندپروازانه پوشش 1٪ از بازار انرژی های تجدیدپذیر در سراسر جهان طی 10 تا 15 سال دست پیدا کنیم و این شامل فروش بین 3 تا 4 میلیون واحد Soleolico است.

در این مدت و بین 75 تا 100 میلیارد یورو درآمد ایجاد می کند. این نشان دهنده دستیابی به ظرفیت تولید جهانی قوی و تثبیت شده بیش از 25000 Soleolico در ماه است.

مدیرعامل این شرکت برای دستیابی به این رشد توضیح داد: ما برنامه توسعه تجاری و صنعتی داریم، علاوه بر سرمایه گذاری مستمر در R&D+i در محصول، در ابتدا قصد ما نصب اولین کارخانه در اسپانیا است، اما به دنبال آن هستیم. برای شرکای تجاری، تجاری و/یا صنعتی در هر کشور یا منطقه.

برنامه توسعه

فرناندز د لا توره در رابطه با برنامه های توسعه این شرکت اظهار داشت: ما متقاعد شده ایم که می توانیم طی ده تا پانزده سال به چالش بلندپروازانه پوشش 1٪ از بازار انرژی های تجدیدپذیر در سراسر جهان دست پیدا کنیم.

این شامل فروش بین 3 تا 4 میلیون واحد Soleolico در این دوره و ایجاد درآمد بین 75 تا 100 میلیارد یورو خواهد بود. این نشان دهنده دستیابی به ظرفیت تولید جهانی قوی و تثبیت شده بیش از 25000 Soleolico در ماه است.

مدیرعامل شرکت توضیح داد: برای دستیابی به این رشد، ما علاوه بر سرمایه‌گذاری مستمر در R&D+i در محصول، یک برنامه توسعه تجاری و صنعتی داریم. در ابتدا، قصد ما نصب اولین کارخانه در اسپانیا است، اما ما به دنبال شرکای تجاری، تجاری و/یا صنعتی در هر کشور یا منطقه هستیم.

وی در مورد مشتریان بالقوه گفت: ما یک پروژه اولیه در سیسیل داریم با یک پارک 100 واحدی Soleolico، و موسسات و شرکت های مختلفی قبلاً علاقه نشان داده اند، مانند IKEA، و از مکان هایی مانند جزایر یونان، جمهوری دومینیکن، گواتمالا و خاورمیانه.

موارد استفاده

روبرتو د آرکوئر، مدیر بازاریابی و شریک Soleolico، توضیح داد که بهره برداری از این توربین بادی خورشیدی، به دلیل استفاده بهتر از انرژی باد و خورشید، در مکان هایی با باد ثابت، تابش خورشیدی بالا، دماهای غیر شدید، بهینه خواهد بود.

سایه کمی بنابراین، مناطق جغرافیایی ایده‌آل برای نصب Soleolico، مناطقی با دسترسی کم انرژی (جزایر، مناطق دورافتاده و مناطق در حال توسعه)، مناطق با منابع بهینه (مناطق ساحلی، کوهستانی یا بیابانی)، مناطق با فضای محدود (شهری، صنعتی، جوامع… ) یا مناطقی با حساسیت بصری بالا (مناطق توریستی، پارک ها، مناطق مسکونی...).

علاوه بر این، طراحی Soleolico را می توان با نیازهای زیبایی شناختی مشتری یا محیطی که در آن قرار می گیرد تطبیق داد: ابعاد، پرداخت ها، ظاهر بیرونی… مدل سفارشی Soleolico توسط Firàs Safieddine، یک معمار بینا و مبتکر طراحی شده است. جوایز بین المللی متعدد

حتی بادبان های فتوولتائیک Soleolico را می توان به لطف همکاری با شرکت مهندسی پروژه های تجدیدپذیر SGP Energy مستقر در Santander و شرکت Izpitek Solar با کارخانه ماژول های فتوولتائیک سازگار با هر ساختاری، در رنگ ها و تصاویر شرکتی یا تبلیغاتی شخصی سازی کرد.

Rafael González Alonso، مدیر عامل Izpitek Solar، شرکتی که مسئول تولید پانل های فتوولتائیک کامپوزیت Soleolico است، توضیح داد که کاپسوله کردن سلول های فتوولتائیک در همان فایبرگلاس مانند بادبان، با پتنت های خودمان و گزینه های نوآورانه برای اعمال وینیل در خورشید. پانل ها، امکانات زیادی را برای ترکیب یا سفارشی سازی Soleolico فراهم می کند.

 

اولین توربین بادی انرژی بادی و خورشیدی
Soleolico برای توسعه پروژه خود با شرکت های محلی مانند Talleres J. M. López (مالیانو، کانتابریا) و شرکت های ملی مانند Imedexa (Cáceres) یا Alener (سویل) همکاری می کند.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

در نهایت، هوش مصنوعی در بهینه‌سازی پیشرونده Soleolico استفاده می‌شود و کارایی آن را بهبود می‌بخشد.

Image