عدم تقاضا برای خودروهای لوکس Lucid

خودروی برقی

به نظر می رسد که سازنده خودروهای الکتریکی لوکس Lucid با مشکل تقاضا مواجه است.

این شرکت در گزارش درآمد سه ماهه چهارم خود در روز چهارشنبه گفت که تا 21 فوریه بیش از 28000 رزرو برای سدان Air خود داشته است. (بیش از 2000 وسیله نقلیه در سه ماهه چهارم)

حتی شگفت‌انگیزتر: لوسید گفت که قصد دارد در سال 2023 فقط 10000 تا 14000 وسیله نقلیه بسازد، بسیار کمتر از 27000 تحلیل‌گر وال استریت که انتظار داشتند - و از حدود 34000 وسیله نقلیه در سال که کارخانه Lucid برای ساخت راه‌اندازی می‌کند.

سهام این شرکت از زمان گزارش چهارشنبه حدود 15 درصد کاهش یافته است.

لوسید با جاده ناهمواری روبرو شد تا Air به تولید برسد. این شرکت بخش زیادی از نیمه اول سال 2022 را صرف تلاش برای ایمن سازی اجزای کلیدی و رفع موانع تدارکات کرد و اکنون، با اجرای کمابیش روان تولید، به نظر می رسد که با مشکل جدیدی روبرو است: تعداد رزروهای آن به اندازه کافی به سفارش تبدیل نمی شود.

مدیر عامل شرکت پیتر راولینسون در طول تماس با درآمد، زمانی که به شنوندگان یادآوری کرد که رزرو الزام آور نیست، به همین اندازه اذعان کرد.

عدم تقاضا برای خودروهای لوکس Lucid
مردم خودروهای الکتریکی Dream Edition P و Dream Edition R را در کارخانه Lucid Motors در Casa Grande، آریزونا، آزمایش می کنند.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

سازنده خودروهای برقی لوکس Lucid در گزارش درآمد سه ماهه چهارم خود گفت که تا 21 فوریه بیش از 28000 رزرو برای سدان ایر خود داشته است که در مقایسه با "بیش از 34000" رزرو در نوامبر کاهش یافته است.

Image