Nissan تغییر به سمت خودروهای الکتریکی را تسریع می کند

خودروی برقی

شرکت Nissan روز دوشنبه گفت که نیسان در حال سرعت بخشیدن به تغییر مسیر خود به سمت خودروهای الکتریکی است، به ویژه در اروپا که مقررات آلایندگی شدیدتر است.

شرکت خودروسازی نیسان در بیانیه‌ای اعلام کرد که تا سال مالی 2026 تقریباً تمام محصولات خود را در اروپای الکتریکی یا سری هیبریدی با 98 درصد عرضه خواهد کرد.

این نسبت به هدف قبلی 75 درصد بیشتر است. در ژاپن، این شرکت قصد دارد 58٪ از مدل های خود را ارائه دهد، در حالی که قبلاً هدف 55٪ بود.

هیبریدی ها هم موتور بنزینی و هم موتور الکتریکی دارند، اما هیبریدی های سری از موتور برای به حرکت درآوردن چرخ های خودرو یا پیشرانه استفاده می کنند، موتور یک ژنراتور برای موتور نیرو می دهد و هیبریدهای موازی، مانند پریوس تویوتا موتور، بین موتور گازی و موتور الکتریکی جابه‌جا می‌شوند.

هدف فروش نیسان در خودروهای برقی و سری هیبریدی برای ایالات متحده بدون تغییر باقی می ماند و بیش از 40 درصد است.

در چین این هدف از 40 درصد به 35 درصد کاهش یافت و این فقط شامل خودروهای برقی خالص است، نه هیبریدی. اعداد هدف نیسان شامل فروش خودروهای مورد انتظار شرکای نیسان مانند رنو SA فرانسه یا میتسوبیشی موتورز، یک خودروساز ژاپنی کوچکتر نمی شود.

این شرکت با Leaf خود که در سال 2010 به فروش رفت، پیشرو اولیه در خودروهای الکتریکی بود. از آن زمان تا کنون توسط تازه واردانی مانند تسلا و خودروساز چینی BYD پیشی گرفته است.

Nissan تغییر به سمت خودروهای الکتریکی را تسریع می کند
در اوایل این ماه شرکت Nissan روز دوشنبه گفت که نیسان در حال سرعت بخشیدن به تغییر مسیر خود به سمت خودروهای الکتریکی است، به ویژه در اروپا که مقررات آلایندگی شدیدتر است. اعلام کرد که تا 15 درصد از سهام آمپر، خودروی برقی و نرم افزاری رنو در اروپا را سرمایه گذاری خواهد کرد، نیسان و رنو روی فناوری EV کار می کنند و نیسان در توسعه نسل بعدی باتری پیشرو است.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

شرکت Nissan روز دوشنبه گفت که نیسان در حال سرعت بخشیدن به تغییر مسیر خود به سمت خودروهای الکتریکی است، به ویژه در اروپا که مقررات آلایندگی شدیدتر است. قصد دارد تا سال 2030 نزدیک به 20 مدل خودروی برقی تولید کند که در مقایسه با 15 مدل قبلی بیشتر است.

Image