رشد قیمت بنزین در آمریکا

بنزین

پس از تصمیم اوپک پلاسی ها برای کاهش عرضه نفت به بازارهای جهانی، قیمت بنزین یعنی آن چیزی که اکنون دولت بایدن به خاطر آن تحت فشار است، افزایش خواهد یافت.

این گزارش می نویسد که اکنون قیمت بنزین به خاطر تصمیم روز گذشته اوپک در حال افزایش است، اوپک پلاس اعلام کرده است که عرضه نفت خود را از ماه می تا پایان سال جاری به بیش از یک میلیون بشکه در روز کاهش خواهد داد.

مارک گروبا تحلیلگر ارشد در حوزه نفت و انرژی اعلام کرد که قیمت نفت و فراورده های آن پس از اعلام تصمیم اوپک پلاس مبنی بر کاهش عرضه نفت، افزایش یافت و به دنبال آن قیمت بنزین هم به رشد قیمتی خود ادامه می دهد.

وی گفته است که حتی پیش از تصمیم اوپک هم ما شاهد افزایش قیمت بنزین بودیم اکنون نیز شاخص ها حاکی از رشد این سوخت بسیار اساسی است و نشان می دهد که این رشد قیمتی تا تابستان ادامه یابد.

به گفته این تحلیل گر قیمت بنزین اکنون در منطقه روچستر به 3.51 دلار درهر گالن رسیده که نسبت به هفته گذشته 11 سنت رشد داشته است و با اجرای طرح کاهش عرضه اوپک پلاسی ها فشار روی قیمت بنزین بیشتر خواهد شد.

در ضمن این تحلیلگر گفته است که اگرچه انتظار رشد قیمتی را در ماه های آینده داریم اما به رکورد قیمتی ژوئن گذشته نخواهد رسید.

وی در عین حال پیش بینی کرده است که از پاییز قیمت گازوئیل به دلیل پیش بینی از کاهش رشد اقتصادی در آمریکا افت داشته باشد.

رشد قیمت بنزین در آمریکا
در حال حاضر دولت آمریکا به خاطر گرانی قیمت بنزین تحت فشار است و تصمیم اخیر اوپک پلاس قیمت را بیشتر بالا برده و حداقل این رشد قیمتی تا تابستان ادامه می یابد.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

در حال حاضر نیز دولت آمریکا به خاطر گرانی قیمت بنزین تحت فشار است و بایدن در صحبت های خود بارها قول داده که قیمت را پایین بیاورد اما با این وضع شرایط برای دولت بایدن سخت تر شده است.

Image