روسیه تولید نفت خود را ۴۱۶ هزار بشکه در روز کاهش داد

نفت خام

بر اساس بیانیه منتشر شده در وب سایت اوپک، تولید نفت روسیه در ماه گذشته میلادی به حدود 9.5 میلیون بشکه در روز رسید.

منابع مستقل اوپک اعلام کردند  تولید نفت روسیه در می 2023 به 9 میلیون و 533 هزار بشکه در روز رسید که 416 هزار بشکه در روز کمتر از فوریه 2023 است.

بر اساس گزارش اوپک، این در حالی است که بر اساس آخرین اطلاعات ارائه شده توسط این منابع، سهمیه تولید نفت روسیه در سال 2024 تحت توافق اوپک پلاس از 9.828 میلیون بشکه در روز به 9.949 میلیون بشکه در روز افزایش یافته است.

با این حال، بیانیه نهایی نشان داد که این سطح می تواند در ماه ژوئن مورد بازنگری قرار گیرد چرا که روسیه با منابع مستقل برای تعیین حجم تولید همکاری می‌کند.

روسیه تولید نفت خود را ۴۱۶ هزار بشکه در روز کاهش داد
بنابراین، بر اساس داده های این منابع، سطح تولید نفت روسیه در فوریه 2023 مورد بازنگری قرار گرفت که به سهمیه به روز شده این کشور برای سال 2024 تحت توافق اوپک پلاس تبدیل شد.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

در ابتدا در نشست اوپک پلاس در تاریخ 4 ژوئن در وین، سهمیه روسیه برای سال 2024، 9.828 میلیون بشکه در روز تعیین شد.

برچسب ها
Image