مشتریان دارای کنتورهای پیش پرداخت در انگلیس، با فقر سوخت مواجه هستند

سوخت

انتظار می‌رود که جرمی هانت صدراعظم این هفته اعلام کند، مشتریان انرژی با کنتورهای پیش‌پرداخت (PPM) دیگر هزینه بیشتری نسبت به افرادی که از طریق بدهی مستقیم پرداخت می‌کنند دریافت نخواهند کرد.

خانوارهایی که دارای کنتورهای پیش‌پرداخت هستند، مشمول صورت‌حساب‌های بالاتری شده‌اند، زیرا تنظیم‌کننده انرژی Ofgem گفته است که هزینه خدمات رسانی به این خانه‌ها برای ارائه‌دهندگان هزینه بیشتری دارد.

با این حال، بسیاری از مشتریانی که به PPM ها متکی هستند آسیب پذیر هستند و در فقر سوخت به سر می برند، به این معنی که اختلاف قیمت حتی سخت تر از آنچه در غیر این صورت بود به آنها ضربه می زند.

چگونه شرکت‌های انرژی PPM را به اجبار در نیم میلیون از فقیرترین خانه‌های بریتانیا از زمان خروج این کشور از قرنطینه‌های کووید نصب کرده‌اند.

پس از افشای رسوایی PPM، دولت به شرکت‌ها دستور داد تا به رویه مضر و اضطراب‌آور انتقال اجباری مردم به سمت کنتورهای بحث‌برانگیز بدون انجام هر قدمی برای حمایت از آن‌ها در صورت‌حساب‌هایشان پایان دهند. این ممنوعیت تا 31 مارس ادامه خواهد داشت.

در همین حال، Ofgem به تامین کنندگان دستور داده است که کنتورها را حذف کنند و در صورت نقض قوانین، غرامت بپردازند، آقای هانت که روز چهارشنبه از بودجه سال 2023 خود رونمایی خواهد کرد، آماده است تا هزینه‌هایی را برای مشتریان PPM با هزینه‌های مشتریان بدهی مستقیم اعمال کند.

این تغییر که گمان می رود در ماه ژوئیه اجرایی شود، بیش از چهار میلیون خانوار را از پرداخت جریمه PPM محافظت می کند و برای هر کدام حدود 45 پوند صرفه جویی می کند.

صدراعظم گفت: به وضوح غیرمنصفانه است که کسانی که از متر پیش پرداخت استفاده می کنند بیشتر از دیگران پرداخت می کنند. ما به آن پایان خواهیم داد.

اد میلیبند، وزیر کار در سایه و صفر خالص، از این اقدام استقبال کرد، اما گفت که این تأخیر برای میلیون‌ها مشتری پیش‌پرداخت که در نتیجه بلاتکلیفی دولت، قبض‌های انرژی بالاتری را پرداخت کرده‌اند، آرامش سردی خواهد داشت.

او افزود که ممنوعیت نصب اجباری باید پس از پایان ماه مارس به قوت خود باقی بماند.

سیمون فرانسیس، هماهنگ‌کننده گروه کمپین پایان فقر سوخت، گفت: این یک غافلگیری است، اما ما باید جزئیات را ببینیم تا مطمئن شویم که در هزینه‌های ثابت و همچنین هزینه واحد اعمال می‌شود.

واقعیت این است که پرداخت دیگری از سوی مالیات دهندگان به شرکت های انرژی است و جایگزینی برای اصلاحات اساسی در بازار انرژی نیست.

مشتریان دارای کنتورهای پیش پرداخت در انگلیس، با فقر سوخت مواجه هستند
بسیاری از مشتریان دارای کنتورهای پیش پرداخت آسیب پذیر هستند و در فقر سوخت به سر می برند، به این معنی که اختلاف قیمت حتی بیشتر از آنچه در غیر این صورت می شد به آنها ضربه می زند.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

در انگلیس خانوارهایی که دارای کنتورهای پیش‌پرداخت هستند، مشمول صورت‌حساب‌های بالاتری شده‌اند، زیرا به گفته Ofgem، خدمات رسانی به این خانه‌ها برای ارائه‌دهندگان هزینه بیشتری دارد.

Image