خودروی برقی MG Cyberster

خودروی برقی

این خودروی برقی MG Cyberster تولیدی است که با درهای قیچی برقی و 510 اسب بخار قدرت کامل شده است، اثبات اینکه لازم نیست همه خودروهای برقی کراس اوور یا SUV باشند، آنها می توانند رودسترهایی با درهای بسیار پیچیده باشند.

خودروی برقی MG Cyberster تمام و کمال است، پس از این تصور که همه خودروهای برقی باید هاچ بک و کراس اوور باشند... این فقط یک رودستر نیست، این یک رودستر با درهای قیچی برقی است و چهار صفحه کابین راننده، اوه... امیدوارم که بیش از حد آن را پیچیده نکرده باشند.

MG از نمایشگاه خودروی ژنو استفاده کرد تا Cyberster را به صورت کاملا پخته معرفی کند و مشخصات به شرح زیر است: 0-62 مایل (صفر تا 100 کیلومتر) در ساعت در 3.2 ثانیه، قدرت 510 اسب بخار، باتری 77 کیلووات ساعت، برد WLTP 277 مایل (445 کیلومتر).

این برای یک راننده چهار چرخ دو موتوره است، همچنین یک نسخه با محرک عقب وجود خواهد داشت که برای 0-62 (صفر تا 100 کیلومتر) در 5.2 ثانیه مناسب است، که اگر در مورد نسخه دو موتوره نشنیده بودید، بسیار ناراحت کننده به نظر می رسید.

قیمت ها در اواخر ماه مارس برای عرضه تابستانی مشخص می شود و واضح است که با این قدرت و آن درها، این رقیب MX-5 الکتریکی نیست و یا در واقع یک MGB ساده مدرن، انتظار ما برای تک موتوری کمتر از 60 هزار پوند است.

MG Cyberster

MG به میراث بریتانیا متمایل است، عکس‌های MGB را در مراسم رونمایی و اشاره به این واقعیت دارد که MG - مانند نمایشگاه ژنو - امسال صدمین سالگرد خود را می‌گذراند.

اگر بخواهیم منصف باشیم، حتی اگر این شرکت در حال حاضر متعلق به دولت چین است، مفهوم اولیه طراحی Cyberster توسط تیمی به رهبری یک بریتانیایی، کارل گاتهام، در استودیوی خود در خیابان Marylebone لندن ترسیم شد... این فقط چند مایل از مرکز عصبی BBC Top Gear فاصله دارد.

از دیوید آلیسون، رئیس بخش محصول و برنامه‌ریزی MG UK پرسیدم که آیا خریداران در حال حاضر از چینی بودن MG اطلاع دارند یا خیر؟ او گفت: واقعاً نه.

پس آیا آنها به میراث نام MG اهمیت می دهند؟ فکر می‌کنم تا حدودی مهم باشد و Cyberster این سوئیچ را می‌چرخاند، در چین هیچ‌کس به فرهنگ خودرو اهمیت نمی‌دهد، اما ما Cyberster را در جشنواره سرعت گودوود داشتیم و چندین نفر از مدیران ارشد پرواز کردند و بلافاصله ارزش خودرو را دیدند.

Cyberster چیز شیرینی است که می توان با آن میراث انجام داد و شما فقط یک صدمین سالگرد را دریافت می کنید، کابین Cyberster از یک صفحه نمایش راننده سه گانه به همراه یک کنسول برای آب و هوا و سرگرمی استفاده می کند.

سقف یک کار پارچه ای ساده است و در عرض 10 ثانیه کاهش می یابد (باز/بسته می شود) و فضای بوت را اشغال نمی کند.

خودروی برقی MG Cyberster
اما از آنجایی که درها برقی هستند، پیچیدگی ها به شکل مارپیچی در می آیند و هر کدام دارای چهار مجموعه دکمه هستند تا بسته به اینکه خود را داخل یا خارج از ماشین می‌بینید و اینکه آیا باید به سمت بالا یا پایین بروید، آن را فعال می‌کند... دستگیره فشاری چه اشکالی داشت؟

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا نسخه جدید MG Cyberster به اهداف 0-62 مایل (صفر تا 100 کیلومتر) در ساعت خود در کمتر از سه ثانیه و برد تقریباً 500 مایل خواهد رسید یا خیر، وجود ندارد، اگرچه پیشنهاد شده است که حداکثر سرعت آن در 124 مایل (200 کیلومتر) در ساعت باشد.

Image