هزینه های پنهان خودروهای برقی

خودروی برقی

هیچ کس به رانندگان در مورد هزینه های مخفی و فلج کننده خودروهای الکتریکی نمی گوید، در بهترین حالت پس از دو سال داشتن یک خودروی الکتریکی متوجه می شوید که هزینه‌های پنهان زیادی وجود دارد.

لی، صاحب پورشه برقی دو سال پیش وسیله نقلیه الکتریکی خود را خرید و از آن زمان تاکنون شاهد صرف هزاران پوند (برای نگهداری خودروی برقی خود) بوده است.

لی، که اهل ناتینگهام است گفت لاستیک‌های خودروهای الکتریکی سریع‌تر فرسوده می‌شوند و برای بسیاری از بریتانیایی‌ها می‌تواند باعث ورشکستگی شود.

لی گفت که لاستیک‌های وسایل نقلیه الکتریکی بسیار گران‌تر هستند و می‌توانند باعث شوند که شما بیشتر از آن استفاده کنید زیرا سریع‌تر فرسوده می‌شوند.

او گفت: چیزی که متفاوت است و در واقع هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت لاستیک است، هیچ کس در مورد این واقعیت صحبت نمی کند که لاستیک ها در یک ماشین الکتریکی برای شما هزینه بیشتری دارند، زیرا شما سریعتر از آنها عبور می کنید و قیمت آنها برای هر لاستیک بیشتر است و دو لاستیک عقب پورشه، پس از طی مسافت 11000 مایلی 667.20 پوند سبک تر از  (وزن) من شد.

من دو تا سه برابر سریعتر از زمانی که یک ماشین بنزینی داشتم لاستیک تعویض می کنم، قبلاً حدود 40000 مایل از آنها استفاده می کردم و این خیلی بد است و هیچ کس این را به شما نمی گوید، من آن را در جایی ندیده ام.

هنگامی که ماشین را خریدم، هیچ کس این را به من نگفت.

زمانی که به خرید یک خودروی جدید فکر می‌کنید بسیار مراقب باشید، زیرا همه نمایندگی‌های خودرو اکنون آموزش دیده‌اند تا به شما یک خودروی الکتریکی بفروشند و خرید آن را ارزان‌تر نشان دهند.

پس از دو سال داشتن یک خودروی الکتریکی، می‌توانم به شما بگویم که هزینه‌های پنهان زیادی مانند لاستیک‌ها و شارژ عمومی وجود دارد.

به آنها گوش ندهید و تحقیق خود را انجام دهید،گویی که برای هر کاری به غیر از خرید ماشین وارد نمایشگاه خودرو شده اید و بدانید یک خودروی الکتریکی برای شما مناسب نیست.

آنها در درازمدت بسیار پر هزینه تر خواهند شد و خودروی شما سریع‌تر از یک خودروی بنزینی یا دیزلی استهلاک پیدا می کند، لاستیک های EV باید دارای یک دیواره جانبی تقویت شده برای تحمل وزن اضافی باتری باشند و اگر این پشتیبانی را نداشت، تایرها ممکن بود برآمده یا ترکیده شوند.

همچنین قسمت آج ها برای گرفتن بهتر جاده طراحی شده است زیرا خودروهای برقی می توانند بسیار سریعتر از خودروهای معمولی شتاب بگیرند و ترمز کنند.

صندوق صرفه جویی در انرژی می گوید خودروهای برقی هزینه های سرویس و نگهداری کمتری دارند و سوخت گیری آنها نسبت به خودروهای بنزینی و دیزلی ارزان تر است ولی در هر صورت صاحب پورشه برقی هزاران پوند از دست داده است زیرا کسی به او نگفته است لاستیک های EV کاملاً با لاستیک های خودروهای بنزینی متفاوت هستند.

هزینه های پنهان خودروهای برقی
با این حال حامیان وسایل نقلیه الکتریکی گفته اند که مزایای آنها، مانند بهتر بودن برای محیط زیست، بیشتر از مشکلات احتمالی باتری است.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

لاستیک خودورهای الکتریکی از نوع کاملاً متفاوتی از ترکیب لاستیکی ساخته شده اند تا صدایی آرام تر ایجاد کنند.

Image