BYD Atto 3 به روز رسانی Android Auto را دریافت می کند

خودروی برقی

BYD Atto 3 اکنون تقریباً یک سال پس از عرضه، دارای Apple CarPlay سیمی و Android Auto بی‌سیم است.

BYD Auto استرالیا در جدیدترین به‌روزرسانی نرم‌افزار V1.5 خود، اندروید اتو بی‌سیم را به شاسی‌ بلند الکتریکی Atto 3 معرفی کرده است.

ایمیل‌های مشتریان و یک پست رسانه‌های اجتماعی از این شرکت، ویژگی نمایش تلفن هوشمند را برای هر کاربر غیر اپل آیفون تأیید کرد تا از رابط کاربری، تلفن، صدا و برنامه‌های ناوبری مبتنی بر Google در صفحه نمایش لمسی 12.8 اینچی Atto 3 استفاده کند.

برخلاف Apple CarPlay که در اوایل سال جاری اضافه شد، Android Auto می‌تواند به‌صورت بی سیم یا سیمی متصل شود، آخرین به روز رسانی هوایی همچنین شامل پیشرفت های جزئی دیگری نیز می شود.

تغییرات به‌روزرسانی BYD Atto 3 V1.5

  • Android Auto بی‌سیم و سیمی

  • عملکرد Apple CarPlay پیشرفته

  • همگام سازی مخاطبین تلفن بلوتوث

  • تجربه کاربری بهبود یافته با افزایش راحتی رانندگی

  • رادیو FM پیشرفته

  • عملکرد سانروف بهبود یافته است

با این حال، برخی از مالکان در رسانه‌های اجتماعی از مشکلات اتصال با Apple CarPlay و Android Auto، علاوه بر باگ‌های کنترل صوتی، رادیو و کروز کنترل تطبیقی شکایت کرده‌اند.

به گفته یک گروه مالک، به‌روزرسانی رایگان نرم‌افزار هوایی از هفته گذشته برای مالکان موجود منتشر شده است.

Apple CarPlay و Android Auto ابتدا در اواخر سال گذشته و زمانی که BYD Atto 3 برای اولین بار در استرالیا عرضه شد، اضافه خواهند شد.

VDirect بروشور آنلاین BYD Atto 3 را به روز کرده است و ظاهراً تأیید می کند که قابلیت Android Auto بی سیم در سه ماهه دوم (از آوریل تا ژوئن) امسال اضافه خواهد شد.

برخلاف اپل کارپلی، کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی از اتصال بدون کابل بهره می برند، هر دو قبلاً وعده داده شده بود که در اواخر سال 2022 در هنگام عرضه وارد شوند.

اندروید اتو احتمالاً از طریق یک به‌روزرسانی نرم‌افزار هوایی برای دارندگان فعلی در مراحل تدریجی عرضه می‌شود.
WhatCar برای نظر دادن با وارد کننده BYD، EVDirect تماس گرفته است و در صورت افشای اطلاعات جدید، این مقاله به روز خواهد شد.

دسامبر 2022: کراس اوور برقی BYD Atto 3 قرار است در اوایل سال 2023 قابلیت نمایش تلفن هوشمند Apple CarPlay را دریافت کند، اما هنوز خبری از Android Auto نیست.

  • Apple CarPlay سیمی از ژانویه 2023 به تدریج به Atto 3s می آید

  • اجرای تمام صفحه، اما فقط افقی

  • مشخص نیست Android Auto چه زمانی فرود می‌آید

لوک، مدیر عامل EVDirect ،Apple CarPlay از طریق یک به‌روزرسانی هوایی [OTA] به صورت دسته‌ای در ماه‌های ژانویه و فوریه ۲۰۲۳ برای مشتریان ارسال می‌شود و از اواخر ژانویه ۲۰۲۳ به بعد با تمام BYD Atto 3‌های جدید به‌صورت استاندارد عرضه می‌شود. (تاد به EFTM گفت)

این توزیع کننده محلی گفت که در حال حاضر در مراحل نهایی آزمایش و تاییدیه های نظارتی برای راه اندازی CarPlay برای دارندگان Atto 3 که از آیفون اپل استفاده می کنند، است و در زمانی که می توانند انتظار داشته باشند OTA روی خودروهایشان فرود بیاید، با مشتریان تماس خواهد گرفت.

این سیستم در حال حاضر در ناوگان خودروهای مطبوعاتی آن پیاده‌سازی شده است، و نشان می‌دهد که Apple CarPlay صفحه نمایش افقی اطلاعات سرگرمی 12.8 اینچی را پر می‌کند – اما جهت آن را زمانی که نمایشگر به حالت عمودی چرخانده می‌شود، تطبیق نمی‌دهد.

بعید است که بسیاری از مدل‌های جدید دیگر وارد بازار شوند (اگرچه مطمئناً اکثر آنها نیستند)، ماشین الکتریکی BYD همچنان برای اتصال و استفاده از CarPlay به کابل نیاز دارد.

در حالی که مشخص نیست کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی چه زمانی می توانند از عملکرد مشابه Atto 3 برخوردار شوند، zecar گزارش داد که EVDirect قبلا بروشوری را منتشر کرده بود که نشان می داد Android Auto بی سیم خواهد بود.

آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار OTA در اواخر سپتامبر ارائه شد و ناوبری داخلی با استفاده از فناوری‌های منبع باز نوکیا، یک برنامه پخش موسیقی Spotify و یک دستیار صوتی BYD به سیستم اطلاعات سرگرمی DiLink ارائه شد.

قیمت BYD Atto 3 چقدر است؟

Atto 3 از 48011 دلار قبل از هزینه‌ها و مشوق‌های داخل جاده‌ای شروع می‌شود، با یک مدل کاملاً مشخص و دو اندازه باتری که به ترتیب تا 345 کیلومتر و 420 کیلومتر برد WLTP ادعایی را در باتری‌های برد استاندارد و برد طولانی ارائه می‌کنند.

BYD Atto 3 به روز رسانی Android Auto را دریافت می کند
طبق بروشور قدیمی ارائه شده که در حال حاضر در وب سایت این شرکت وجود دارد، BYD قول داده بود اپل کارپلی و اندروید اتو که در سه ماهه سوم (ژوئیه تا سپتامبر) سال 2022 راه اندازی شوند.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

BYD Atto 3 در ماه جاری با افزایش قیمت 3630 دلاری روبرو شد که باعث شد عنوان ارزان‌ ترین خودروی الکتریکی استرالیا را به MG ZS EV واگذار کند.

Image