kramer Super Hooligan

موتورسیکلت

به نظر می رسد سوپر هولیگان kramer با همکاری Bagoros Performance ساخته شده است.

بنابراین پلتفرم GP2 کرمر عالی است، اما واقعاً آرزو می‌کنید که در یک نسخه برهنه عرضه شود؟ برخی فکر می کردند که این ایده خوبی است و به همین دلیل است که آنها با Bagoros Performance همکاری کردند تا مفهوم Super Hooligan را بسازند که اکنون آن را پیش روی خود می بینید.

این پلتفرم مبتنی بر پلتفرم GP2-890R اثبات شده است، که توسط نسخه پیشرفته‌ای از موتور 889 سی‌سی دوقلوی KTM 890 با بادامک دوگانه با خنک‌کردن مایع، نیرو می‌گیرد و در فرم GP2-890R ،130 اسب بخار قدرت و 75.2 پوند فوت گشتاور تولید می کند.

همانطور که از نام آن پیداست، کانسپت سوپر هولیگان از برخی ویژگی‌های بارز سری مسابقات قهرمانی ملی سوپر هولیگان در ایالات متحده الهام گرفته است.

فیرینگ های صفر مورد نیاز است، اما دسته های بدون گیره نیز مجاز هستند و پلاک‌های عظیم نیز یکی از اولین چیزهایی هستند که وقتی به دوچرخه‌های سری نگاه می‌کنید، می‌بینید، بنابراین مطمئناً باید ادامه پیدا می‌کرد.

در مجموع kramer وزن مفهومی سوپر هولیگان را 140 کیلوگرم ذکر کرده است که به 308.6 پوند می رسد و در پست رسمی خود، این شرکت مشخص نمی کند که این رقم یک وزن مرطوب یا خشک است، اما به هر نحوی که آن را برش دهید، یک دستاورد بسیار چشمگیر است.

kramer در پست‌های رسانه‌های اجتماعی خود که عکس‌های دوچرخه را به نمایش می‌گذارد، این سوال را مطرح می‌کند که نظر شما در مورد این مفهوم چیست؟

واکنش‌ها تاکنون بسیار مثبت بوده است و برخی از مردم می‌پرسند که آیا می‌توانند قطعات موجود در این کانسپت را بخرند یا خیر، و البته برخی دیگر متعجب هستند که آیا می‌توانند انتظار داشته باشند که کرمر واقعاً با این دوچرخه در سال 2024 وارد مسابقات قهرمانی سوپر هولیگان شود.

در مورد اول، کرامر مشتاق به نظر می رسید و گفت: بیایید ببینیم چه کاری می توانیم انجام دهیم و این نه یک تعهد است و نه یک جدول زمانی، اما مطمئناً سایر طرفداران Krämer علاقه مند خواهند شد که این قطعات برای خرید در خط تولید در دسترس قرار گیرند.

در مورد مسابقه واقعی سوپر هولیگان چطور؟

با مشورت مقررات فنی Super Hooligan 2024، به نظر می رسد که اگر مفهوم Super Hooligan با آنچه که کرمر می گوید وزن داشته باشد، برای برآورده کردن حداقل وزن فعلی بسیار سبک است.

برای سال 2024، کتاب قوانین بیان می کند که همه دوقلوهای هوا خنک (خنک کننده ها) در سری Super Hooligan باید حداقل 158.7 کیلوگرم یا 350 پوند وزن داشته باشند و برای تمام ماشین های دیگر (مانند دوچرخه های پلت فرم GP2-890R که با مایع خنک می شوند) حداقل وزن مورد نیاز 171 کیلوگرم یا 377 پوند است.

کتاب قوانین همچنین به اختصار اشاره می کند که ماشین های درگیر باید دوچرخه های تولیدی باشند، اما دقیقاً معنی آن را مشخص نمی کند و به خودی خود، این جزئیات برجسته نیست ولی با این حال مقررات برای سایر کلاس‌ها در MotoAmerica با توجه به الزامات تولید و همولوژی بسیار دقیق است.

kramer Super Hooligan
البته این بدان معنا نیست که قوانین نمی توانند تغییر کنند، یا اینکه kramer نمی تواند مقداری Ballast به دوچرخه اضافه کند تا آن را به وزن واجد شرایط برساند، اگر واقعاً علاقه مند است دوچرخه را به این طریق آزمایش کند، Ballast به طور خاص با توجه به قوانین SH فعلی مجاز است و حتی در برخی موارد به دلیل نقص ها مورد نیاز است.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

اگر kramer برای اینکه نسخه‌ای از این دوچرخه در مسابقه شرکت کند، مجبور بود یک نیاز تولید خاصی از مفهوم سوپر هولیگان را برآورده کند، استقبال اولیه قوی بوده است و تصور اینکه علاقه مندان با این ایده موافق نباشند، سخت به نظر می رسد.

Image