نمایشگاه خودرو شانگهای 2023

خودرو

نمایشگاه خودرو ممکن است یک مفهوم رو به مرگ در اروپا باشد، اما نمایشگاه خودروی شانگهای 2023 یادآوری سرگیجه‌آور است که آن‌ها هنوز هم در بازار بزرگ و بسیار مهم چین حیاتی هستند.

این رویداد که رسما بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو شانگهای نامیده می‌شود، اما با نام خودرو شانگهای شناخته می‌شود، درک مقیاس این رویداد دشوار است: 320000 متر مربع فضای نمایشگاهی با بیش از 1000 غرفه‌دار و 150 کنفرانس مطبوعاتی که بیش از 100 خودروی جدید را به نمایش می‌گذارد.

حتی زمانی که به‌روزرسانی‌ها، انواع مختلف، ماشین‌هایی که قبلاً دیده شده‌اند را بررسی می‌کنید، باز هم تعدادی خودرو وجود دارد، اجرای قبلی این نمایشگاه در سال 2021 در طول همه گیری کووید برگزار شد و اکثر شرکت های اروپایی غایب بودند.

با برداشته شدن محدودیت‌ها در چین، این شرکت‌ها به‌طور انبوه بازگشته‌اند و امید دارند دوباره با بزرگترین بازار خودروی جهان ارتباط برقرار کنند، Polestar ،BMW ،Volkswagen و Mercedes-Benz از جمله شرکت هایی هستند که مدل های جهانی واقعاً قابل توجهی را در این مرکز نمایشگاهی گسترده عرضه می کنند.

اما شرکت های چینی کاملاً برای آنها آماده هستند، به خصوص با مجموعه وسیعی از وسایل نقلیه باتری دار و خودروهای برقی و شما می توانید آخرین بقایای تولید خودروهای ضعیف یا کپی شده توسط شرکت های چینی را فراموش کنید: در طراحی، پیشرانه و کیفیت ساخت، بهترین مدل های چینی کاملاً با همتایان اروپایی خود مطابقت دارند. (از نظر فناوری دیجیتال، اغلب برتر هستند)

البته، شرکت‌های اروپایی با سابقه طولانی نیازی به ایجاد یک برند ندارند: چالش این است که اطمینان حاصل شود که این برندها همچنان برای مشتریان در انتقال به خودروهای الکتریکی جذاب هستند.

نمایشگاه خودرو شانگهای 2023
نمایشگاه موتور 2023 در چین بر پا شده است و خودروهای داخلی ساخت چین اکنون در کنار خودروسازهای بزرگ، بازیگران جهانی هستند.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

همچنین در مورد شرکت های چینی از دیدگاه خودرویی، شما باید تحت تأثیر قرار بگیرید؛ غرفه‌های غول‌های چینی مانند BYD یا Geely، استارت‌آپ Nio را طی کنید و باید تحت تأثیر حجم، مقیاس و تنوع خودروهایی که اکنون تولید می‌کنند شوید.

Image