دستیابی به گاز مایع اروپا را در زمستان امسال نجات داد

گاز طبیعی

به گزارش اسپوتنیک، وال ساوان رئیس شرکت نفت و گازی بریتانیایی Shell اعلام کرد که در دسترس بودن گاز مایع در زمستان گذشته تبدیل به راه نجات برای اروپا شد.

وی در کنفرانس بین المللی انرژی CERA Week در هیوستون تگزاس اعلام کرد: "اگر چیزی بود که باعث نجات اروپا در زمستان گذشته شد، آن در دسترس بودن گاز مایع بود.

ساوان تاکید کرد که سال گذشته میلادی در آلمان این امکان ایجاد شد تا دو ترمینال واردات گاز مایع راه اندازی شوند، هرچند که در طول سالیان فراوان تنها در مورد آن صحبت می شد.

دستیابی به گاز مایع اروپا را در زمستان امسال نجات داد
رئیس شرکت Shell اعلام کرد که دستیابی به گاز مایع تبدیل به راه نجات اروپا در زمستان امسال شد.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

پیشتر پیتر کلارک معاون ارشد رئیس شرکت آمریکایی نفت و گازی Exxon Mobil در امور گاز مایع با اشاره به اینکه سوخت روسی به این منطقه در حجم بسیار بالایی وارد می شده، اعلام کرده بود که جستجوی گزینه های جایگزین برای گاز روسیه مسئله سختی را پیش روی کشورهای اروپایی قرار خواهد داد.

Image