جانشین Bugatti Chiron با موتور V16

خودرو

این اولین نگاه شما به جانشین Bugatti Chiron با موتور V16 است، این یک عکس رنگارنگ - جاسوسی - از هایپرکار بعدی بوگاتی است که منتشر شده...

بله، این اولین نگاه شما به جانشین بوگاتی Chiron است... نسبت های زیبایی دارد، اینطور نیست؟

C فراگیر در نمای جانبی باقی می ماند و در واقع بیشتر از همیشه برجسته است، در حالی که دیفیوزر عقب به نظر می رسد به اندازه یک سوزوکی سوئیفت کامل باشد و اسپویلر عقب پاپ‌آپ و همچنین یک دماغه پایین سنتی، به‌علاوه یک خط گسترده از چراغ‌های LED عقب.

البته ما از قبل می دانیم که بوگاتی (Bugatti) در حال دور شدن از موتور قدیمی 8.0 لیتری چهار توربو W16 برای این خودرو است، اما به جای کاهش سایز، با یک موتور V16 به همان اندازه دلخراش جایگزین می شود.

جانشین Bugatti Chiron با موتور V16
این تقریباً تمام چیزی است که فعلاً می توانیم استنباط کنیم، اما بوگاتی قبلاً قول داده است که در ماه ژوئن یک رونمایی کامل را ارائه کند.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

کمک هیبریدی برای کمک به افزایش قدرت وجود خواهد داشت، ما انتظار داریم که این رقم قابل توجه باشد و شتاب حاصله مات کننده باشد.

برچسب ها
Image