مرسدس AMG CLE 53 کوپه

خودرو

این مرسدس AMG GLE 53 کوپه جدید 443 اسب بخاری است و دارای یک موتور شش سیلندر توئین توربو است نه یک موتور چهار سیلندر.

چیزی شبیه سنگ شکن، اینطور نیست؟ این مهم است، همانطور که خواهیم دید.

اما ابتدا یک لحظه در خود CLE احتمالا از شما رد شده این خودرو چند ماه پیش جایگزین هر دو کوپه کلاس C و کوپه کلاس E شد و مجهز به طیفی از موتورهای بنزینی هیبریدی معمولی و حتی یک یا دو موتور دیزلی است.

C-Class کوپه خروجی یکی از AMG های مورد تحسین، C63 S کوپه را تولید کرد که با موتور ورژن 8 توئین توربوی 503 اسب بخاری کامل شد.

خودرویی که به آن نگاه می کنید مرسدس-AMG CLE 53 جدید است که زیر کاپوت آن یک شش سیلندر 3.0 لیتری مستقیم همراه با یک موتور هیبریدی قرار دارد که 443 اسب بخار قدرت و 442 پوند وزن دارد.

این خودرو از یک توربوشارژر گاز اگزوز معمولی و یک کمپرسور الکتریکی دیگر استفاده می کند و این برای پاسخ اولیه، تاخیر برش وجود دارد، و همچنین اجازه می دهد تا دمنده اگزوز بزرگتر شود، زیرا نیازی به واکنش سخت و سریع ندارد.

یک موتور الکتریکی کوچک با قدرت 23 اسب‌بخار و 151 پوند وزن ارائه می‌شود که نه تنها به قدرت کمک می‌کند، بلکه به بازیابی و استاپ استارت کمک می‌کند.

CLE 53 که با یک گیربکس 9 سرعته اتوماتیک جفت شده است، 0 تا صد را در 4.2 ثانیه طی کرده و حداکثر سرعت آن 155 مایل در ساعت راست و البته بسته AMG Driver's Pack به 168 مایل در ساعت می رسد.

همچنین بسیاری از فناوری‌های دیگر شامل: 4WD و 4WS با فرمان عقب تا 2.5 درجه، دمپرهای تطبیقی و قابلیت پیکربندی از طریق سیستم AMG Dynamics، حتی می‌توانید محور جلو را برای حالت Drift کامل غیرفعال کنید.

آیا با آن قوس های متورم عالی به نظر نمی رسد؟ آن‌ها 58 میلی‌متر در جلو، 75 میلی‌متر در عقب قرار گرفته‌اند و به 53 حالتی داده‌اند که پس از آن کوپه C63 S دیده نشده است و ما را به نقطه اصلی می رساند.

شما برای 53 این همه تلاش نمی کنید و این نشان عملکرد میان رده Merc است، این کار را فقط در صورتی انجام می‌دهید که بخواهید یک کوپه 63. C63 با توربوی دوقلو ارتقا یافته مستقیم شش نیز انجام دهید؟ آیا می دانید، مانند یک BMW M4؟

مرسدس AMG CLE 53 کوپه
خوب به نظر می رسد درست است؟ بدیهی است که در حال حاضر هیچ نظری از جانب Merc وجود ندارد، اما این که انگشتانش را با مدل 4 سیلندر C63 ضعیف دریافت کنید، راه خوبی برای جبران خواهد بود.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

اما این همه برای آینده است، در حال حاضر CLE 53 را به شما می دهیم - سیگنالی مبنی بر اینکه AMG به مسیر خود باز می گردد.

Image