شبکه توزیع برق محدوده جنوب‌شرقی پایتخت ایمن‌سازی شد

برق

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: با اجرای مانور یک روزه، بخش‌های گسترده‌ای از شبکه توزیع برق در محدوده جنوب‌شرقی شهر تهران، ایمن‌سازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، کامبیز ناظریان اظهار داشت: در آستانه فرارسیدن نوروز با هدف بهبود ارائه خدمات به شهروندان تهرانی و در راستای افزایش امنیت شبکه توزیع برق، منطقه برق بعثت از مناطق 22 گانه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ طی مانوری پیش‌گیرانه اقدام به ایمن‌سازی تجهیزات و تاسیسات مرتبط با شبکه توزیع برق در محدوده جنوب‌شرقی پایتخت کرد.

وی افزود: طی این مانور که جلوگیری از بروز حوادث احتمالی از جمله مهم‌ترین اهداف اجرای آن بوده است، انشعابات مشترکان ساکن در این محدوده، اصلاح و سرخط‌های فشار ضعیف، درب پست‌های توزیع و شالترهای برق، ایمن‌سازی شدند.

شبکه برق در محدوده سیدخندان اصلاح و بهسازی شد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ تصریح کرد: با اجرای مانوری ضربتی توسط منطقه برق پاسداران در فاصله زمانی 6 ساعته، ضمن تعمیر، سرویس و بهبود وضعیت پست‌های برق، نقاط ناایمن شناسایی شده شبکه توزیع برق در محدوده سیدخندان تهران، رفع عیب و پایداری شبکه به منظور ورود به فصل گرما در این منطقه افزایش یافت.

ناظریان تصریح کرد: ضمن تعویض پایه‌های فرسوده و آسیب دیده شبکه، اجرای عملیات سرویس و نگهداری پست‌های برق، بهینه‌سازی سرکابل‌های روغنی و فشار ضعیف و شست‌شو و رفع عیب چراغ‌های روشنایی که منجر به افزایش پایداری شبکه به ویژه در شرایط پرباری و یا بروز بحران‌های طبیعی شد، آمادگی و عملکرد نیروهای فنی توزیع برق پایتخت در شرایط ویژه، بررسی و توانمندی ارائه خدمات به ویژه از طریق برقراری ارتباط با سایر دستگاه‌های اجرایی و خدمت‌رسان در شرایط خاص، ارزیابی و تقویت شد.

شبکه توزیع برق محدوده جنوب‌شرقی پایتخت ایمن‌سازی شد
در این مانور ضربتی که با حضور 9 گروه عملیاتی و همراهی مناطق برق افسریه، مولوی، خیام و هفده شهریور برگزار شد، شبکه توزیع برق و تاسیسات مرتبط با آن در محدوده خیابان‌های شوش، فداییان اسلام، هفده شهریور جنوبی و میدان‌های خزانه و خراسان، رفع عیب و ایمن‌سازی شد.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

طی این مانور که با حضور نیروهای عملیاتی منطقه برق پاسداران و همچنین همکاری گروه‌های فنی مناطق برق شمیران، تهران‌پارس، نارمک، نیاوران و بوعلی برگزار شد.

Image