بحران انرژی اروپا شاهد هرج و مرج کامیون های زغال سنگ در خلیج ریچاردز است

زغال سنگ

شرکت‌های صادرکننده زغال سنگ اکنون با عجله به بندر می‌روند تا از بحران انرژی اروپا که اصطلاحاً بحران انرژی اروپا نامیده می‌شود، پول نقد کنند، که باعث هرج و مرج برای کاربران جاده در شهرداری uMhlathuze شده است.

کامیون‌ها باید به فرودگاه نزدیک در مجاورت منتقل می‌شدند تا از ازدحام بیشتر جلوگیری شود، که وقتی رئیس جمهور سیریل رامافوسا و نیروهایش هفته گذشته برای یک رویداد نظامی به آنجا رفتند بدتر شد.

بر اساس گزارش نیوز24، تعدادی از اعضای یک انجمن تجاری که دارای سلاح بودند، به انتقال رانندگان به یک میدان هواپیمای سبک در خارج از فرودگاه Empangeni کمک کردند.

به گفته مدیر شهر، حدود 2000 کامیون در مسیر شمال و جنوب روی هم انباشته شده بود که باعث انباشته شدن عمده شد.

او توضیح داد که این زمانی بود که انجمن تجاری تصمیم گرفت خود کامیون ها را جابجا کند و همچنین قابل درک است که مقامات بندر Transnet روز پنجشنبه از صاحبان بار درخواست کردند که از ارسال کامیون به مدت 48 ساعت خودداری کنند.

بحران انرژی اروپا شاهد هرج و مرج کامیون های زغال سنگ در خلیج ریچاردز است
می توان هرج و مرج در بین کامیون های تخلیه زغال سنگ در شمال کوازولو-ناتال را دید.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

شرکت های اروپایی قبلاً حدود 45 درصد زغال سنگ خود را از روسیه وارد می کردند.

Image