هارلی دیویدسون Hydra-Glide Revival

موتورسیکلت

نگاهی به نسخه محدود 2024 هارلی دیویدسون Hydra-Glide Revival بیندازید، آخرین عضو مجموعه آیکون ها نیز چند دوست را به هفته دوچرخه دیتونا می آورد.

این روز 29 فوریه 2024 است، از آنجایی که سال کبیسه است، فوریه یک روز دیگر برای هارلی دیویدسون دارد تا آنچه را که برای هفته دوچرخه (موتور) دیتونا در سال 2024 به ارمغان می آورد آماده کند، همچنین روزی است که شرکت موتور تصمیم گرفت تا آنچه را که به ارمغان می آورد به نمایش بگذارد. (مهمانی، از آنجایی که DBW فردا آغاز می شود)

عنوان پیشنهادات امسال، آخرین عضو مجموعه آیکون ها است، این نسخه محدود 2024 هارلی دیویدسون Hydra-Glide Revival است که برای جشن گرفتن 75مین سالگرد تعلیق جلوی Hydra-Glide هارلی ساخته شده است.

این چهارمین دوچرخه (موتور) از مجموعه نمادهای هارلی دیویدسون (Harley Davidson) است و با طرح رنگ قرمز و سفید Redline به پایان رسیده است که ادای احترام به طرح موجود در دوچرخه های (موتور) اصلی 1956 است.

همه چیز در مورد جزئیات این دوچرخه (موتور) است، با کروم فراوان روی پوشش پاک کننده هوا، چرخ های بنددار، تزئینات گلگیر جلو و عقب، محافظ موتور و موارد دیگر، یک زین انفرادی چرمی حاشیه‌دار با لوله‌های درز سفید و دوخت کنتراست قرمز واقعاً کابین راننده (راکب) را متمایز می‌کند.

کیسه‌های زینتی چرمی و وینیل هم ظاهر را کامل می‌کنند و هم برای سفرهای طولانی حسی کاربردی به آن اضافه می‌کنند.

این ویدیو را مشاهده نمایید...

در حالی که طراحی ظاهری کاملاً بازگشتی است، موتور Milwaukee-Eight 114 V-Twin است که ویژگی های عملکردی کاملاً مدرن هارلی دیویدسون (Harley Davidson) را ارائه می دهد.

این دستگاه از کارخانه مجهز به پاک کننده هوای Screamin' Eagle High-Flow است، اما در صورت تمایل مالک، آماده پذیرش تغییرات بیشتر Screamin' Eagle است.

مهمانی بدون دوستان

هارلی دیویدسون Hydra-Glide Revival مدل 2024 در هفته دوچرخه‌سواری دیتونا در حال حرکت است، ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم؟ هارلی دیویدسون (Harley Davidson) علاوه بر ارسال جدیدترین دوچرخه Icon Collection خود به جشن ها، سه دوچرخه Tobacco Fade Enthusiast Motorcycle Collection را نیز به نمایش می گذارد.

اگر در سال 2024 در DBW شرکت می کنید، یک Low Rider ST ،Ultra Limited و Tri Glide Ultra را خواهید یافت که همگی در طرح رنگ Fade Tobacco تمام شده اند.

قیمت و در دسترس بودن

قیمت و در دسترس بودن ممکن است بسته به منطقه جغرافیایی متفاوت باشد، اما در ایالات متحده، MSRP از 24999 دلار شروع می شود.

برای سوارکارانی که بیشتر به مجموعه علاقه مندان به محو شدن تنباکو 2024 علاقه مند هستند، اطلاعات قیمت این سه دوچرخه هارلی دیویدسون (Harley Davidson) در اینجا آمده است:

مدلUS MSRP
2024 Harley-Davidson Low Rider ST25,299 دلار (این مبلغ 23,399 دلار برای Low Rider ST معمولی به علاوه 1,900 دلار دیگر برای رنگ Tobacco Fade است)
2024 Harley-Davidson Ultra Limited35,399 دلار (32,499 دلار برای دوچرخه به علاوه 2,900 دلار برای رنگ Tobacco Fade)
2024 Harley-Davidson Tri-Glide Ultra41,999 دلار (37,999 دلار برای دوچرخه به علاوه 4,000 دلار برای رنگ Tobacco Fade)
هارلی دیویدسون Hydra-Glide Revival
علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر اینکه می‌توانند در هفته دوچرخه دیتونا نگاه خوبی به احیای Hydra-Glide 2024 بیندازند، می‌توانند بلافاصله به نمایندگی مجاز محلی هارلی دیویدسون (Harley Davidson) سفارش دهند.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

هر Hydra-Glide Revival به صورت جداگانه شماره گذاری می شود و تنها 1750 دستگاه تا کنون ساخته خواهد شد.

Image