دلالان بزرگ به دنبال سودهای کلان از رونق بازار انرژی

انرژی

برای بسیاری از نقاط جهان، نوسان شدید بازارهای انرژی در چند سال گذشته باعث ناامیدی، اضطراب و حتی فقر انرژی شده است. اما برای معامله گران انرژی، اوضاع هرگز بهتر نبوده است. بازار پرنوسان در گوش تاجران انرژی موسیقی است، و بسیاری از آنها به لطف کووید-19، جنگ روسیه در اوکراین و تحریم ها و اقدامات تلافی جویانه ناشی از آن، و انواع مختلف، در محیط شلاقی چند سال گذشته بیش از همیشه درآمد کسب کرده اند. از رویدادهای شدید آب و هوایی.

حتی قبل از حمله به اوکراین، که بازارهای انرژی اروپا - و در نتیجه، بسیاری از بازارهای دیگر در سراسر جهان - را دچار بحران کرد، بازارهای انرژی در یک دوره گذار بزرگ قرار داشتند که دهان معامله گران را به آب انداخت. وبلاگ McKinsey در سال 2021 چهار تغییر اساسی را در بازار انرژی ارائه کرد که در نهایت برای تجارت کالاها یک موهبت خواهد بود: جهانی شدن روزافزون بازارهای انرژی، معاملات هر چه آنی و لحظه ای تر، افزایش اتوماسیون و ظهور کالاهای جدید به لطف تشکر. به انتقال انرژی سبز و جنبش زیست محیطی به عنوان یک کل (مانند سوخت های زیستی، گواهی های منبع تجدیدپذیر، لیتیوم و کبالت).

همه این عوامل بر چگونگی سریع و کامل جنگ انرژی بین روسیه و اروپا در اقتصاد جهانی تأثیر گذاشت. همچنین بر افزایش فوق‌العاده سریع انرژی‌های سبز در بسیاری از بازارهایی که به شدت تحت تأثیر بحران انرژی قرار گرفته‌اند، تأثیر گذاشت. حتی برخی از غیر محتمل‌ترین نامزدهای وابسته به سوخت فسیلی - با نگاه کردن به شما، لهستان - توانستند در زمان بی‌سابقه به سمت انرژی‌های تجدیدپذیر حرکت کنند.

دلالان بزرگ به دنبال سودهای کلان از رونق بازار انرژی
نوسانات در چند سال گذشته فرصت های عمده ای را برای معامله گران انرژی ایجاد کرده است. شرکت‌های بزرگ تجارت کالا قبلاً سعی کرده‌اند به کشاورزی و فلزات تنوع دهند، اما همیشه موفق نبودند.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

شرکت های بزرگ تجارت کالا به یک فرصت بزرگ در انتقال انرژی چشم دوخته اند.

برچسب ها
Image