کشف یک میدان نفتی و گازی بزرگ در چین

نفت خام

به گزارش راشاتودی، شرکت ملی نفت فراساحل چین اعلام کرد که یک میدان بزرگ نفتی و گازی را در دریای بوهای کشف کرده است.

حجم ذخایر این میدان 740 میلیون بشکه معادل 100 میلیون تن برآورد شده است. بنا بر بیانیه شرکت مذکور این میدان به نام بوژونگ 26-6 در جنوب دریای بوهای و در عمق 22 متری آب واقع شده است.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

برای کشف این میدان چاهی به عمق 4480 متر حفاری شده و این چاه برای تولید روزانه بیش از 2 هزار بشکه نفت و 11 میلیون فوت مکعب گاز مورد آزمایش قرار گرفته است.

شو چانگوی، مدیر بخش مهندسی اکتشاف شرکت ملی نفت فراساحل چین، می‌گوید: میدان جدید کشف‌شده سومین میدان با حجم ذخیره بالای 100 میلیون تن است که در دریای بوهای کشف می‌شود.

ژو شینهوآی، مدیرعامل شرکت ملی نفت فراساحل چین، هم می‌گوید: ما همچنان به جست‌وجو برای یافتن میدان‌های نفتی و گازی متوسط و بزرگ ادامه خواهیم داد.

کشف یک میدان نفتی و گازی بزرگ در چین
شرکت ملی نفت فراساحل چین اعلام کرد که در منطقه دریای بوهای این کشور، یک میدان نفتی و گازی بزرگ کشف کرده است.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

کشف میادین نفتی و گازی جدید در دریای بوهای ظرفیت تولید سالانه شرکت ملی نفت فراساحل چین را تا سال 2025 به بیش از 80 میلیون تن افزایش خواهد داد.

Image