صادرات LNG ایالات متحده در ماه مه کاهش یافت

گاز طبیعی

بر اساس داده های حمل و نقل، صادرات LNG به خارج از ایالات متحده در ماه می به 7.66 میلیون تن کاهش یافت، این کاهش 0.35 میلیون تنی نسبت به ماه قبل است.

ایالات متحده در ماه مه LNG کمتری به اروپا ارسال کرد، در حالی که صادرات LNG را به آسیا و آمریکای لاتین افزایش داد، تشنگی آسیا برای LNG مشتق شده از ایالات متحده در ماه مه تشدید شد زیرا قیمت LNG آسیا برای تحویل در جولای افزایش یافت.

اما قیمت LNG اروپا کاهش یافته است و اشتهای قاره سبز برای LNG آمریکا کم شده است.

داده های حمل و نقل نشان می دهد که در ماه می، ایالات متحده 60.5 درصد کل LNG خروجی خود را به اروپا، 14 درصد به آسیا و 11 درصد به آمریکای لاتین صادر کرده است.

تقاضا برای LNG در سطح جهان در حال حاضر زیاد است، زیرا کشورهای اروپایی برای جبران کمبود یا کمبود کامل گاز خط لوله روسیه، عجله دارند تا پایانه های وارداتی بسازند و گاز طبیعی مایع خریداری کنند.

اما علیرغم افزایش تقاضای LNG و فراوانی گاز طبیعی در ایالات متحده، رونق بعدی صادرات LNG آمریکا ممکن است متوقف شود زیرا هزینه ها افزایش یافته است، تامین مالی با نرخ های بهره بالاتر پیچیده تر شده است و مشتریان از امضای قرارداد 20- نفرت دارند. (قراردادهای تامین سال)

صادرات ماه می تأثیری را که نوسانات قیمت بر جریان LNG می گذارد برجسته می کند.

EIA پیش بینی کرده است که صادرات LNG آمریکا در سال جاری به طور متوسط 12.1 میلیارد فوت مکعب در روز خواهد بود که 14 درصد افزایش نسبت به سال گذشته و 5 درصد افزایش دیگر در سال آینده به 12.8 میلیارد فوت مکعب در روز خواهد داشت.

EIA گفت که مسئول افزایش صادرات LNG ایالات متحده، تقاضای بالای جهانی است، زیرا LNG به جابجایی گاز طبیعی خط لوله از روسیه به اروپا ادامه می‌دهد و افزود که پایانه صادرات LNG فری‌ پورت به خدمت باز می‌گردد و پروژه‌های صادرات LNG اضافی راه‌اندازی می‌شوند. تا پایان سال 2024 از پیش بینی خود پشتیبانی می کند.

صادرات LNG ایالات متحده در ماه مه کاهش یافت
صادرات LNG به خارج از ایالات متحده در ماه مه به 7.66 میلیون تن در ماه می کاهش یافت. ایالات متحده در ماه مه LNG کمتری به اروپا ارسال کرد، در حالی که صادرات LNG را به آسیا و آمریکای لاتین افزایش داد.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

قیمت LNG اروپا کاهش یافته است و اشتهای این قاره برای LNG آمریکا کم شده است.

برچسب ها
Image