قیمت بالای برق و گاز در بریتانیا

انرژی

بر اساس مطالعه جدیدی که توسط NatWest و S&P Global انجام شده است، نیمی از خانوارهای بریتانیا نگران توانایی خود برای پرداخت قیمت گاز و برق بالاتر هستند.

این تحقیق همچنین نشان داد که 71 درصد از صاحبان خانه که قصد ندارند در ده سال آینده بهبود خانه های پایدار را انجام دهند، هزینه کار را به عنوان یک مانع ذکر کردند.

این نظرسنجی نشان داد که تعداد صاحبان خانه هایی که قصد افزایش پایداری زیست محیطی املاک خود را دارند، کاهش می یابد.

با این حال، بسیاری از خانوارها هنوز گام‌های کوچکی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های انرژی برمی‌دارند و 48 درصد گزارش داده‌اند که ترموستات‌های خود را خاموش کرده‌اند، این مطالعه همچنین عدم آگاهی در مورد تغییرات در ضمانت قیمت انرژی را برجسته کرد، زیرا کمتر از یک سوم پاسخ دهندگان به درستی اصلاحات آتی را شناسایی کردند.

لوید کاکرین، رئیس وام مسکن در NatWest، نیاز به حمایت مالی از مشتریان را به منظور تشویق به پذیرش محصولات و خدمات با انرژی کارآمد بیان کرد.

شبکه ای با صدها کسب و کار و سازمان بخش دولتی که گام های بزرگ تری برای رسیدن به صفر خالص (دستیابی به انتشار کربن صفر) برمی دارند. بلیط رایگان خود را به Big Zero Show 2023 هم اکنون رزرو کنید.

اگر از این داستان لذت بردید، می توانید در ایمیل هفتگی ما برای Energy Live News ثبت نام کنید – و اگر علاقه مند به شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد سفر به صفر خالص تا سال 2050 هستید، می توانید در خبرنامه آینده Net Zero نیز ثبت نام کنید.

قیمت بالای برق و گاز در بریتانیا
بر اساس یک نظرسنجی، هزینه اجرای اقدامات بهره وری انرژی به عنوان مانع اصلی برای 71 درصد از صاحبان خانه هایی است که قصد ندارند زیرساخت خانه های خود را در دهه آینده ارتقا دهند.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

قیمت بالای برق و گاز نیمی از خانوارهای بریتانیا را با مشکلات مواجه کرده است.

برچسب ها
Image