Mercedes AMG GLC EV SUV

خودروی برقی

مرسدس AMG GLC EV SUV در حال آزمایش در برف، این کراس اوور با عملکرد بالا با بی ام و iX3 و تسلا مدل Y رقابت خواهد کرد.

جانشین مرسدس EQC در حال آزمایش زمستانی در نزدیکی دایره قطب شمال در کنار یک مرسدس AMG EQE SUV دستگیر شد... این دو کراس اوور که توسط CarSpyMedia شناسایی شده‌اند، در حال رانندگی در یک مسیر برفی دیده می‌شوند و جانشین EQC احتمالاً در مقایسه با شاسی‌بلند بزرگ‌تر محک می‌زند.

در حال حاضر، تمام اطلاعات نشان می دهد که این کراس اوور جدید GLC EV نام خواهد داشت و این نسخه به احتمال زیاد مرسدس-AMG است.

Mercedes GLC EV قرار است جایگزین کراس اوور Mercedes EQC شود که هرگز در ایالات متحده به فروش نرسیده است... جذاب ترین کراس اوور برقی مرسدس بنز، فروشندگان خودرو و نمایشگاه داران درخواست نسخه آمریکایی آن را کردند، اما قبل از اینکه فرصتی برای ساخت آن پیدا کند، به دلیل فروش کم از بین رفت (تولید آن متوقف شد).

  • Mercedes GLC EV قرار است جایگزین EQC متوقف شده ای شود که هرگز وارد ایالات متحده نشد.

  • احتمالاً از معماری مدولار مرسدس (MMA) استفاده خواهد کرد که در CLA قرار دارد.

  • این پلتفرم امکان PHEV ها را علاوه بر EV ها فراهم می کند.

عملکرد Mercedes AMG الکتریکی

استتار دیدن جزئیات بیرونی را دشوار می کند، اما نمی تواند ترمزهای جلویی قوی با کالیپرهای عظیم و روتورهای شکاف دار و سوراخ شده را پنهان کند، همراه با این واقعیت که در کنار یک کراس اوور با عملکرد بالا آزمایش می شود، این نشان می دهد که ممکن است یک مدل با عملکرد بالا شبیه EQE باشد.

آماده رقابت در برابر IX3

پلتفرم GLC EV هنوز فاش نشده است، اما می‌تواند از معماری مدولار مرسدس (MMA) استفاده کند که بر روی CLA الکتریکی آینده خواهد بود زیرا این برند اعلام کرد این پلت فرم جدید زیربنای چهار مدل خواهد بود.

این معماری ابتدا الکتریکی است، اما اگر شرکت قصد دارد به ارائه PHEV ها به عنوان بخشی از استراتژی خود ادامه دهد، امکان استفاده از فناوری احتراق داخلی را فراهم می کند.

خوب است که این شرکت در حال برنامه‌ریزی چیزی با عملکرد بیشتر است زیرا BMW در حال انجام همین کار با کراس اوور Neue Klasse iX3 2025 است... این SUV اولین مدل از مدل های Neue Klasse است که در دسترس عموم قرار می گیرد، قرار است نسخه های کوتاه و دوربرد داشته باشد و ابتدا در اروپا ساخته می شود.

این موضوع، آن را به گزینه ای پرهزینه تبدیل می کند زیرا واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی نیست، اما در نهایت می تواند در یک کارخانه در آمریکای شمالی تولید شود.

Mercedes AMG GLC EV SUV
این خودروی برقی به شما این امکان را می دهد که کراس اوور 5930 پوندی را از 0 تا 60 مایل (صفر تا 100 کیلومتر) در ساعت تنها در 3.4 ثانیه به دست آورید و آن را به یک خودروی خانوادگی با عملکرد بالا تبدیل می کند، همچنین گران قیمت است و برای سال 2024 از 109300 دلار شروع می شود.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

شاسی بلند Mercedes AMG EQE دارای یک موتور هیجان انگیز در هر محور است که با پکیج AMG Dynamic Plus حدود 617 اسب بخار قدرت و 701 پوند فوت گشتاور، یا 677 اسب بخار و گشتاور 738 پوند در فوت ایجاد می‌کند.

برچسب ها
Image