به روزرسانی جدید Jeep Compass در سال 2024

خودروی برقی

شاسی بلند کوچک جیپ با فناوری بیشتر و سطوح تریم جدید معرفی شده است.

تمرکز جیپ در سال 2023 ممکن است بر روی اولین خودروی تمام الکتریکی خود، Avenger EV بوده باشد اما مدل بزرگتر Compass با تجدید نظرهای موثر برای سال 2024 فراموش نشده است.

از زمانی که Jeep Compass در سال 2018 معرفی شد، چشم انداز بخش SUV کوچک در بریتانیا به طرز چشمگیری تغییر کرده است و هیوندای توسان، کیا اسپورتیج، پژو 3008 و نیسان قشقایی همگی در این بازار رقابتی وجود دارند، بنابراین این به‌روزرسانی‌های جدید برای عرضه‌ در آمریکا مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

محدوده تریم خروجی شامل Limited ،S و High Altitude برای e-Hybrid و Limited، S و Trailhawk برای 4xe plug-in هیبریدی بود.

اکنون چهار سطح تریم با Altitude ،Summit ،Overland و Trailhawk متمرکز خارج از جاده وجود دارد و همه مدل ها دارای صفحه نمایش راننده 10.25 اینچی و صفحه نمایش لمسی مرکزی 10.1 اینچی هستند.

جیپ می‌گوید که سیستم اطلاعات سرگرمی پنج برابر سریع‌تر است و اتصال Apple CarPlay و Android Auto همراه با پد شارژ بی‌سیم تلفن هوشمند، استاندارد هستند.

Altitude دارای بازتابنده های LED، چراغ های جلوی خودکار، رینگ های آلیاژی 18 اینچی و درپوش آینه های مشکی براق است و صندلی‌های پارچه‌ای و وینیل را می‌توان در داخل همراه با حرکت بدون کلید پیدا کرد.

مدل‌های سامیت دارای رینگ‌های آلیاژی 19 اینچی الماسی، پوشش رنگ دو رنگ با سقف مشکی، چراغ‌های مه شکن LED، شیشه‌های رنگی و ریل‌های سقف هستند و کابین دارای صندلی‌های چرمی تهویه‌شده، صندلی راننده هشت جهته و سنسورهای پارک جلو و عقب است.

نسخه Overland با رینگ های آلیاژی 17 اینچی مشکی، سپر سفارشی آفرود و فاصله اضافی از سطح زمین عرضه می شود، جیپ می گوید صندلی های وینیل به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی قابل شستشو هستند.

در مورد Trailhawk، رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی مشکی، رنگ دو رنگ، چراغ‌های جلو پروژکتور LED و برگردان روی کاپوت، به‌علاوه برخی نشان‌های Trailhawk را خواهید دید.

برای کمک به افزایش قابلیت آفرود، یک صفحه لغزنده برای گیربکس، همراه با محافظ اضافی برای سیستم تعلیق جلو و جعبه انتقال وجود دارد و سیستم حالت رانندگی انتخابی از زمین جیپ با حالت راک نیز همراه است.

در بالای این سطوح تریم چندین بسته وجود دارد، پک پرمیوم با قایق ماهواره ای یکپارچه، درب صندوق عقب، شارژر بی سیم تلفن هوشمند و رانندگی خودکار سطح 2 به روز شده ارائه می شود.

بسته زمستانی شامل صندلی‌های جلو و فرمان گرم‌شونده، تشک‌های کف در هر شرایط آب و هوایی و گزینه‌ای برای تعیین سقف دوجداره است، بسته ایمنی نظارت بر نقاط کور، دوربین 360 درجه و کمک پارک را اضافه می کند.

گزینه های پیشرانه مانند قبل باقی می مانند: یک 1.5 لیتری هیبریدی ملایم 128 اسب بخاری با نشان e-Hybrid، با یک موتور 48 ولتی که در جعبه دنده هفت سرعته اتوماتیک ادغام شده است.

به روزرسانی جدید Jeep Compass در سال 2024
این پلاگین هیبریدی از یک چهار سیلندر 1.3 لیتری توربوشارژر متصل به یک باتری 11.4 کیلووات ساعتی با قدرت 237 اسب بخار و برد الکتریکی حدود 30 مایل استفاده می کند.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

Compass در حال حاضر از 34580 پوند در فرم هیبریدی ملایم و 41455 پوند در ظاهر پلاگین هیبریدی شروع می شود و انتظار می رود که قیمت آن در سال 2024 افزایش یابد.

Image