رونمایی از فیس لیفت جدید هیوندای توسان 2024

خودروی برقی

از فیس لیفت جدید هیوندای توسان 2024 با تریم اسپرت N Line رونمایی شد.

نسل چهارم هیوندای توسان از زمانی که در سال 2020 وارد بازار شد، پیشرو در بخش شاسی‌بلندهای خانوادگی بوده است و در سال 2024 یک فیس لیفت میان‌سال به دست خواهد آورد - که قبلاً در وب‌سایت کره‌ای هیوندای نشان داده شده است.

با وجود داشتن رقبای بسیار عالی مانند فورد کوگا، تویوتا راو4 و برادر کیا اسپورتیج، توسان در سال‌های اخیر مورد علاقه ما بوده است و در سال‌های 2021، 2022 و 2023 برنده بهترین شاسی بلند سایز متوسط سال ما شده است.

به گفته هیوندای، مدل جدید باید حتی بهتر باشد، زیرا با در نظر گرفتن مشتریان اروپایی ساخته شده است.

رقبای دیگر مانند پژو 3008 اشکودا کاروک و هوندا CR-V همگی از زمان عرضه هیوندای به روز شده اند، بنابراین رقابت برای توسان مانند همیشه سخت است.

نمای بیرونی توسان جدید فقط کمی تغییر کرده است. توسان به جای اتخاذ رویکرد بلوکی که برای سانتافه جدید استفاده شده است، زبان طراحی Parametric Dynamics موجود خود را حفظ کرده است.

چراغ‌های مخفی جواهر متمایز در جلو مانند جلوپنجره و سپر پایینی بهینه‌سازی شده‌اند - اما در کل به راحتی می‌توان آن را به عنوان یک توسان تشخیص داد و کناره‌ها دارای اکستنشن‌های چرخدار به رنگ خاکستری متضاد در خودروی استاندارد هستند اگرچه در خط N به رنگ بدنه رنگ آمیزی شده‌اند.

N Line همچنین دارای طراحی سپر جلو، جلوپنجره انحصاری و رینگ‌های آلیاژی 19 اینچی با درپوش‌های مرکزی فیبر کربن واقعی، به‌علاوه تعداد زیادی نشان N Line در سراسر آن است و در قسمت عقب باله هایی روی اسپویلر وجود دارد و سپر نیز اصلاح شده است با این حال نوک اگزوز دو خروجی حفظ شده است.

هیوندای ادعا می کند که تغییرات داخلی آن ترکیبی هماهنگ از عملکرد و زیبایی شناسی را به ارمغان می آورد.

بزرگترین تفاوت در اینجا تغییر موقعیت صفحه نمایش لمسی مرکزی برای اتصال به نمایشگر راننده است - درست مانند آخرین Kona.

فرمان نیز از برادر کوچکتر توسان قرض گرفته شده است و نشان جدیدی در وسط آن قرار دارد.

هیوندای در تلاشی برای سهولت استفاده از فاسیای توسان، کنترل‌های لمسی لمسی را برای صفحه‌های درجه حرارت و سوئیچ‌ها را برای عملکردهای آب و هوای رایج‌تر کنار گذاشته است.

دکمه‌های انتخابگر دنده از کنسول مرکزی جابجا شده‌اند و فضای ذخیره‌سازی بیشتری را آزاد می‌کنند.

مدل‌های N Line دارای دوخت قرمز روی روکش‌های جیر، درج‌های مشکی روی فرمان و نشان‌های N Line هستند که هیوندای همچنین برخی از گزینه‌های N Performance از جمله ترمزهای بزرگتر چهار پیستونی جلو با رنگ قرمز و چرخ‌های 19 اینچی مشکی مات را به تفصیل ارائه کرده است.

توسان روی پلت فرم N3 هیوندای-کیا قرار دارد و این بدان معناست که ما شاهد هیچ تغییری در پیشرانه‌های پیشنهادی نخواهیم بود و ما انتظار داریم که طیف فعلی پیشرانه های بنزینی، هیبریدی و پلاگین هیبریدی را شاهد باشیم.

رونمایی از فیس لیفت جدید هیوندای توسان 2024
همچنین هیچ صحبتی در مورد قیمت توسان جدید وجود ندارد، اما از دیدن یک افزایش خفیف نسبت به قیمت اولیه خودروی فعلی 31500 پوندی که در سال 2024 به فروش می رسد، تعجب نکنید.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

شرکت هیوندای در وصف این خودرو گفته است: هیوندای توسان 2024 جلوتر از رقبا ظاهر می شود، خودت مقایسه کن!

Image