نقد و بررسی Jaguar XF

خودرو

دینامیک پیشرو در کلاس حفظ شده است و فضای داخلی جدید در دنیای متفاوتی قرار دارد، اما اینکه آیا برای معکوس کردن انحراف مدل به سمت بازار کافی است، بحث برانگیز است.

بررسی اجمالی

آیا سالن اجرایی دچار بحران وجودی است؟ خوب بیایید صادق باشیم، کلمات سالن اجرایی کمی سخت است و ایده بالا رفتن از نردبان شرکت و پاداش دادن به خود با یک ماشین چهار در بزرگ، منسوخ‌تر از همیشه به نظر می‌رسد.

آیا با آن طرز فکری که شخصیت‌های کمدی در دهه‌های هفتاد و هشتاد را به دردسر می‌کشاند، عمل نمی‌کند؟

مطمئناً تصور اینکه یک مهندس نرم‌افزار ارشد در Google-plex بتواند برای یک مهندس نرم‌افزاری بزرگ باشد، دشوار است و همانطور که می دانیم مهندسان نرم افزار در حال تسلط بر جهان هستند.

جگوار احتمالاً بیش از سایرین به یک کلیشه قدیمی بد وابسته است.

در حالی که رئیس جدید تیری بولوره به آینده بالقوه تمام الکتریکی این برند فکر می‌کند، استفاده از اعداد و ارقام روی چیزی که زمانی نان و کره این شرکت بود، باعث می‌شود او به سراغ داروی قوی یا نوشیدنی سفت برود.

XF در سال 2016 16024 دستگاه در سراسر اروپا فروخت که در سال 2019 به 5935 کاهش یافت. این بدیهی است که این کمتر از حد بهینه است و سناریویی است که با آنچه در کمین بود کمکی نمی کرد…

این یک مارپیچ نزولی است که XF به خودی خود کاری انجام نداده است که شایسته آن باشد، صرف نظر از روندهای کلان و دسیسه های چهار سوار آخرالزمانی. همانطور که اشاره شد XF از بالا ترین هندلینگ و تعادل سواری در کلاس خود برخوردار است.

شاید هیچ کس دیگر به این چیزها اهمیت نمی دهد. چیزی که آنها به آن اهمیت می دهند کیفیت داخلی و اتصال است، دو حوزه ای که XF در آنها رقابت کمتری داشت.

این به‌روزرسانی عمده میان‌دوره‌ای به این موضوع می‌پردازد، و همچنین در خط تولید موتورها تجدیدنظر کرده و سلسله‌مراتب مدل را به‌طور قابل‌توجهی ساده‌تر می‌کند: از 64، اکنون 28 مشتق و فقط سه موتور وجود دارد - یک دیزل 2.0 لیتری چهار سیلندر 201 اسب بخاری با یک 48 ولت هیبریدی ملایم و یک 2.0 لیتری بنزینی با قدرت 247 اسب بخار و 296 اسب بخار.

آرامش خود را حفظ کنید و ادامه دهید چون قسمت جلویی منگنه‌تر است، با سپر هوا کارآمدتر، ورودی‌های هوای بزرگ‌تر و چراغ‌های جلوی LED باریک‌تر با طراحی دبل J.

نشان جگوار leaper روی دریچه های جانبی قرار دارد و درون چراغ های جلو با لیزر حک شده است. قسمت عقب دارای یک دیفیوزر بزرگ شده و سپر بازطراحی شده است که موقعیت آن را بهبود می بخشد.

مانند همیشه جگوار، نتیجه خودرویی است که در مشخصات R-dynamic به طور قابل ملاحظه‌ای خنک‌تر به نظر می‌رسد، مشکی براق با نسبت‌های بسیار ظریف خودرو بسیار بهتر از روکش کرومی‌تر کار می‌کند. جگوار هرگز در چرخ های آلیاژی خیلی خوب نبوده است، اما از 12 چرخ موجود، 5 رینگ جدید هستند.

Jaguar XF

مزایا

  • فضای داخلی در حال حاضر در سطح جهانی است

  • هندلینگ و سواری مانند همیشه عالی هستند

  • طراحی متناسب و زیبا

معایب

  • مصرف سوخت در دنیای واقعی به آن اندازه که ادعا می‌شود خوب نیست

نتیجه چیست؟

پویایی پیشرو در کلاس حفظ شده است و فضای داخلی جدید در دنیای متفاوتی قرار دارد، اما اینکه آیا برای معکوس کردن انحراف مدل به سمت بی‌تفاوتی بازار کافی است یا خیر، بحث برانگیز است.

دینامیک پیشرو در کلاس XF حفظ شده است، در حالی که فضای داخلی جدید در مقایسه با خودروی خروجی در دنیای متفاوتی قرار دارد و اینکه آیا برای معکوس کردن انحراف مدل به سمت بی‌تفاوتی بازار کافی است، بحث برانگیز است، اما بسیاری از تازگی که I-Pace الکتریکی را بسیار جذاب می‌کند، در اینجا وارد شده است.

XF مانند همیشه به مشخصات حساس است، اما آن را به درستی انجام دهید و این یک خودروی Q پنهان و غیرمنتظره در سمت چپ است، صرف نظر از سیلندرهای از دست رفته آن.

به هر حال نمی‌توانید فکر کنید که در حال حاضر برخی از سوالات بزرگ در جگوار HQ در حال بررسی هستند و این XF ممکن است در نهایت آخرین خط باشد.

نقد و بررسی Jaguar XF
قیمت ها اکنون از 32585 پوند شروع می شود که به طور قابل توجهی کمتر از رقبای اصلی و 2.5 هزار پوند کمتر از خودروی خروجی است. جگوار می گوید این بخشی از یک استراتژی تجاری بازنگری شده است و به کاهش پیچیدگی تولید کمک می کند.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

شکی نیست که این یک ماشین به طور جدی خوش تیپ است، اما آیا این کافی است؟

Image