نقد و بررسی Audi A8

خودرو

A8 در بالای درخت چند شاخه آئودی قرار دارد و دارای تمام فناوری A4 است که شما احتمالا آینده خواهد بود.

بررسی اجمالی

یک قایق بزرگ و مهم از یک چیز که نسبتاً معدودی می‌خرند، و یک دستاورد فنی، تعداد کمی از منابع یا توان مهندسی برای مطابقت یا پیشی گرفتن از آن برخوردارند.

این آئودی A8 جدید است - باهوش‌ترین آئودی از همه. و همین‌طور هم باید باشد، زیرا اگر واقعاً می‌خواهید ببینید که یک سازنده واقعاً چه توانایی‌هایی در مهندسی دارد، به پرچم‌دار آن نگاه می‌کنید.

A8 همیشه متعلق به آئودی بوده و بوده است، به همین دلیل است که مدل جدید از فناوری‌هایی برخوردار است که قبلاً ندیده‌ایم، اما تقریباً به طور قطع در A6 و A4 آینده خواهد بود.

فناوری‌هایی مانند Traffic Jam Pilot که با در دست گرفتن کنترل کامل فرمان، ترمزها و پدال گاز در بزرگراه‌ها و مسیرهای دوگانه، استقلال سطح سه شرطی را ارائه می‌کند، یا سیستم اطلاعات سرگرمی جدید، که دسته ابزار کابین خلبان مجازی آئودی را با دو صفحه نمایش لمسی جفت می کند تا یک کنسول مرکزی عمدتاً بدون دکمه باشد.

بسیاری از فناوری‌های گفته شده تنها می‌توانند برای سیستم الکتریکی ۴۸ ولتی و آب خنک‌شونده وجود داشته باشند که از نظر فنی A8 را به یک خودروی الکتریکی MHEV یا خودروی هیبریدی ملایم تبدیل می‌کند. همه اینها نیاز به توضیح دارد، پس بیشتر در ادامه مطلب.

بیشتر در مورد فضای داخلی که به دلیل بزرگتر بودن A8 جدید از خودرویی که جایگزین آن می شود - 32 میلی متر بلندتر و 13 میلی متر بلندتر در شاسی کوتاه یا بلند (که 13 سانتی متر دیگر فضای پای عقب را اضافه می کند) - جادار است.

ماشین هم سنگین تره با وجود تمام آلومینیوم، CFRP و منیزیم، آئودی وعده می دهد که در شاسی سفت تر Space Frame استفاده می شود، تقریباً 100 کیلوگرم در خودروی قدیمی بالا است و نسبت به هر یک از رقبای اصلی خود، BMW سری 7 با هسته کربن (نسبتا) پر وزن تر است و مرسدس کلاس S.

بنابراین در کوتاه مدت به هر حال، خیلی سریع نیست.

برای شروع، بریتانیایی ها یک موتور 3.0 لیتری V6 بنزینی یا دیزلی دارند. یک خودروی هیبریدی پلاگین e-tron (با شارژ بی‌سیم) به همراه پیشرانه‌های W12 و 4.0 لیتری دیزلی V8 عرضه خواهد شد.

Audi A8

مزایا

  • فن آوری فوق العاده

  • فضای داخلی

  • آرامش بخش برای رانندگی

معایب

  • بهترین فناوری هنوز در دسترس نیست

نتیجه چیست؟

فوق العاده باهوش و قابل ستایش است، اما مشکلاتی وجود دارد.

نکته مهم این است که نمی‌توانید برخی از فناوری‌های AI با امضای آئودی را به مدت یک سال دریافت کنید، و زمانی که آنها در دسترس هستند، نمی‌توان آن‌ها را به A8 های موجود نصب کرد.

بنابراین اگر A8 را به S-Class یا سری 7 ترجیح می دهید، حتماً ادامه دهید و یک A8 بخرید، اما بدانید که مهم نیست که اکنون چقدر پول خرج می کنید، هرگز از ماشین و هنگفت آن استفاده نخواهید کرد.

اگر ما پول خود را خرج می‌کردیم، که به ندرت انجام می‌دهیم، منتظر می‌مانیم و وقتی مجموعه کامل فناوری آنلاین می‌شود، یکی را می‌خریم.

در مورد اینکه چگونه آن را با رقبای خود مقایسه می کنیم - ما بیشتر به سبک باروک کلاس S علاقه مندیم تا ساده و باهاوس ساده A8، بنابراین احتمالاً اینجاست که کلاه خود را گذاشته ایم، نه اینکه A8 چیز دوست داشتنی نیست، زیرا واقعاً همینطور است.

نقد و بررسی Audi A8
در این مدت یکی را بخرید و همچنان یک لیموزین بسیار خوب دریافت می‌کنید، البته لیموزینی که فاقد ویژگی‌هایی است که واقعاً آن را از رقبا جدا می‌کند. ما تعجب می‌کنیم که آئودی سخت‌افزار لازم را مطابقت نداده است، سپس کیت را از طریق به‌روزرسانی هوایی یا متناسب با فروشنده، در اختیار دارندگان فعلی قرار می‌دهد.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

می‌تواند کامل‌ترین بارج لوکس جهان باشد، وقتی (فهرست خودروهای لوکس) تمام شد.

Image