نقد و بررسی Bentley Flying Spur

خودرو

بنتلی فلایینگ اسپور قانع کننده ترین خودروی (سالن) لوکس چهار درب، برای خرید است.

بررسی اجمالی

فلایینگ اسپور تنها لیموزینی است که بنتلی در حال حاضر می فروشد و از آنجایی که مولسان در سال 2020 از خدمت بازنشسته شد، انتخاب شما از چهار در با پرنده B (اشاره به برند بنتلی) به یک انتخاب کاهش یافته است.

وظایف کامل لیموزین در واقع توسط نسخه‌ای از بنتایگا با فاصله بین دو محور انجام می‌شود، مردم دنیا ممکن است تجمیع یک SUV را به عظمت یک سالن دراز ترجیح دهند.

بدون شک این یک ماشین فوق العاده زیبا است.

نسبت ها را بررسی کنید، حس اینکه چرخ های جلو به سمت جلو کشیده شده اند، شیشه جلو به نشانه همدردی به سمت عقب متمایل شده است و نحوه نشستن (جایگیری ماشین) روی چرخ ها، این خودرو یک طراحی بسیار خوب است و شاید قبلاً این را در مورد فلایینگ اسپور نگفته باشید.

خوب نه از زمانی که این نشان برای اولین بار در سال 1957 روی یک چهار در ظاهر شد، این یک عنصر از تاج هرالدیک مدیر طراحی آرتور تیلور جانستون بود که نام آن را به ماشین داد. این مدل در سال 2005 بازگشت، و یک نسخه سالنی از نسل اول کانتیننتال GT را تزئین کرد.

طراحی خودرو یک ظاهر طبیعی نبود، با این حال بنتلی 37000 دستگاه از آنها را فروخت اما Noughties Flying Spur حتی پس از اینکه در سال 2013 فیس لیفت شد، خودرویی برای رانندگی بود، نه راننده.

آیا بنتلی فلایینگ اسپور الان یک ماشین برای راننده است؟

بله، کاملا درست است.

شاید به همین دلیل است که بنتایگا کنترل راننده را به دست آورده است: یک Spur بخرید و ممکن است در نهایت کارکنان رانندگی (رانندگان) خود را با باغبان تعویض کنید.

سه موتور وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید و صحبت کردن از بزرگ‌ترین به کوچک‌ترین، شبیه تصویر صعود انسان، بگذارید آن را تکامل پیشرانه های لوکس بنامیم.

برای مدت زمان طولانی‌تر رانندگی از موتور 6.0 لیتری W12 استفاده شده است که از زمانی که Conti GT اصلی در سال 2003 انقلابی در نگاه به این برند ایجاد کرد، در اکثر بنتلی‌ها نقش آفرینی کرد.

آخرین زنگ سفارش‌ها به صدا درآمده است و ممکن است لازم باشد که به فروشنده یک چشمک جذاب بزنید تا برای یکی از Flying Spur Speeds خروجی که میزبان 626 اسب‌بخاری این واحد قدرت فوق‌العاده است، مبلغی را برای این خودرو به هزینه کنید.

در زیر آن موتور V8 کوچکتر، مقرون به صرفه تر (به طور نسبی) و اسپرت تر قرار دارد که یک واحد 4.0 لیتری توئین توربو که برای خودروهای بزرگ در گروه فولکس واگن آشناست استفاده شده است که 542 اسب بخار قدرت دارد، اما وزن کمتری برای جابه‌جایی دارد، به ویژه در دماغه‌اش تا پاسخ‌های واضح‌تری به شما بدهد که بهتر با ذهنیت بنتلی راننده (راننده خودکار) بازی کند.

گزینه سوم نمودار تکاملی ما را حداقل در حال حاضر، به دلیل ترکیبی بودن پلاگین کامل می کند.

بله، یک موتور 3.0 لیتری V6 را به یک موتور الکتریکی 134 اسب بخاری متصل می کند تا با قدرت V8 و همچنین قیمت آن مطابقت داشته باشد.

این یک معمای واقعی خوب یا بد در پیکربندی است، اما شاید اگر به لطف ادعاهای CO2 75 گرم در کیلومتر، خودروهای خود را با هر گونه مالیات بر اساس آلایندگی بخرید یا اجاره دهید، این انتخاب برای شما انجام شود.

اگر بتوانید آن را به برق وصل کنید (زمانی حدود 2 ساعت) تا 30 مایل مسافت پیموده شده فقط از برق استفاده کنید.

مزایا

  • زیبا و متناسب

  • وسیع و پویا

  • طراحی داخلی زیبا

معایب

  • نسخه هیبریدی یک شکاف را برطرف می کند اما کامل نیست

هر مدلی را که انتخاب کنید طولانی‌تر و عریض‌تر از هر Spur قبلی است و در عین حال سبک‌تر است (با توجه به افزایش وزن هیبریدی) و مهمتر از همه این است که محورها اکنون 130 میلی متر بیشتر از هم فاصله دارند در حالی که شاسی دارای فرمان چهار چرخ و یک سیستم الکتریکی 48 ولتی اختیاری است و یک میله ضد غلت فعال را مدیریت می کند.

سیستم دارای چهار چرخ محرک بیشتر به سمت عقب و گیربکس هشت سرعته با کلاچ های دوقلو است.

اسپور یک ماشین بسیار پویاتر از قبل است که فرمان عقب، گشتاور بیشتر در محور عقب، راننده بیشتر به عقب در فاصله محوری کشیده نشسته و حداکثر سرعت 207 مایل در ساعت در صورتی که W12 فعال داشته باشید، را کنار هم به ارمغان آورده است، حتی کنترل پرتاب نیز دارد.

این خودرو خیلی سنگین‌ نیست و بیشتر ویژگی‌های دینامیکی آن (با فرمان عقب) از کوپه کنونی Continental GT حذف شده‌اند.

اما فراتر از آن این احساس را خواهید داشت که بنتلی به سختی در مورد چگونگی و مکان قرار دادن این خودرو (پارک و نحوه پارک در پارکینگ ها)فکر کرده است، برای تبدیل آن به چیزی، صاحبان آن به همان اندازه که رانندگی می کنند خوشحال خواهند شد و این موضوع یک استراتژی هوشمندانه است و به نظر می رسد جذابیت جهانی گسترده تری به خودرو بخشیده است.

آمار فروش و سود منتشر شده توسط بنتلی همچنان رو به افزایش است.

نتیجه چیست؟

Flying Spur یک ماشین بسیار بسیار متقاعد کننده، خوش تیپ و باشکوه به اندازه کافی برای غصب جایگاه مولسان از رده خارج شده است.

یک ماشین بسیار هوشمندانه که فاصله بین راننده (خودکار) و راننده را به طور جامع تر از هر سالن لوکس دیگری پر می کند. این شاید جذاب ترین سالن چهار درب ساخته شده توسط بنتلی باشد که از فناوری بسیار موثر (راننده خودکار) استفاده می کند اما به آن اجازه تسلط نمی دهد.

هیبریدی آداب جاده ای مانند V8 و W12 دردسر ساز را ندارد اما یک جاخالی شهری مفید برای ثروتمندان است و در مناطق دیگر این یک سالن لوکس سریع، مطمئن و واقعا لذت بخش است و سریعتر از هر چیزی.

پانامرا، توربو S و زیبایی بیشتر و برای راننده، جادار بودن، طراحی و لمس کابین آن را به خوبی از هر چیزی که یک برند بازار انبوه ارائه می‌کند پاک می‌کند.

نقد و بررسی Bentley Flying Spur
Flying Spur یک ماشین بسیار بسیار متقاعد کننده، خوش تیپ و به اندازه کافی باشکوه است که می تواند مولسان از رده خارج شده را به فراموشی بسپارد، سفارشی تر و خاص تر از Bentayga، که مسلماً گامی بزرگتر به جلو برای نیاکان خود نسبت به Continental GT است.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

این بهترین تبلیغ برای سالن چهار در سنتی است که در سال‌های اخیر با آن رانندگی شده است.

Image