بهترین خودروی های لوکس 2023

خودرو

یک خودروی لوکس امروزی خواه یک سواری (sedan یا saloon) کوچک و جمع و جور باشد، خواه یک خودروی شاسی بلند یا لیموزین چشنگیر باشد، برای اینکه بتوان آن را یکی از بهترین خودروهای لوکسی دانست که برای خرید ارزش پرداخت پولش را دارد، باید از بهترین مواد ساخته شده باشد، از آخرین فناوری ها برخوردار باشد و بهترین تجربه ممکن را ارائه دهد.

سالون ها (یا لیموزین ها) زمانی مترادف با بازار خودروهای لوکس بودند، اما بسیاری از برندها شاهد موفقیت رنج روور بوده اند و با افزودن SUV های لوکس به خط تولید خود، سود خود را به دست آورده اند.

حتی نحوه سوخت رسانی به این خودروها نیز در حال تکامل است و با مدل هایی مانند BMW i7 و رولزرویس اسپکتر که قدرت تمام الکتریکی را در ترکیب قرار می دهند توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند.

بهترین خودروهای لوکس برای خرید

Bentley Flying Spur

بنتلی فلایینگ اسپور یک خودروی بسیار هوشمندانه که فاصله بین راننده (خودکار) و راننده را به طور جامع تر از هر سالن لوکس دیگری پر می کند و این شاید جذاب ترین سالن چهار درب ساخته شده توسط بنتلی باشد که از فناوری بسیار موثر (راننده خودکار) استفاده می کند اما به آن اجازه تسلط نمی دهد.

نقد و بررسی بنتلی فلایینگ اسپور را بخوانید

Mercedes-Benz EQS

EQS از تمام مزایایی که یک خودروی برقی مناسب است  که از نرمی، آرامش، عملکرد بی دردسر و طراحی هوشمندانه بدنه بهره می برد و همه موارد فوق را با همه چیزهایی که مرسدس طی چندین دهه از ساخت خودروهای کلاسیک پلوتوکرات آموخته است، ترکیب می کند.

مرسدس بنز EQS

نقد و بررسی مرسدس بنز EQS را بخوانید

Rolls Royce Phantom

تنها زمانی که یک ماشین دیگر را دنبال می‌کنید، متوجه می‌شوید که این ماشین واقعاً چه ماشینی با ظاهر منحصربه‌فرد است.

رولز رویس فانتوم

نقد و بررسی رولز رویس فانتوم را بخوانید

BMW i5

BMW i5 بخشی از خودرو است، بخشی از اکوسیستم است. با این وجود، رانندگی با آن با ارزش است و کابین آن در کلاس جهانی است.

BMW i5 سالن

نقد و بررسی BMW i5 سالن را بخوانید

Porsche Panamera

آیا این یک سالن فوق العاده است؟ آیا ماشین لوکسی است؟ نه، این یک خودروی خوب و کمی منحصر به فرد است، بیایید آن را یک سوپرلوکس، یک خودروی لوکس اسپورت بنامیم که نه بی ام و M5 است و نه مرسدس کلاس S، اما جایی در این بین برای خود یافته است.

پورشه پانامرا

نقد و بررسی پورشه پانامرا را بخوانید

BWM 7 Series
BMW سری 7 در واقع هفتمین نسل از رده‌بالای این شرکت است، مدلی که در سال 1977 عرضه شد که وقار و پویایی بیشتری نسبت به کلاس S نسبتاً مردسالارانه و محکم مرسدس بنز و مدرنیسم بیشتری نسبت به جین و سیگار برگ جگوار XJ ارائه می‌کند.

BMW سری 7

نقد و بررسی BMW سری 7 را بخوانید

Audi A6
A6 بیشتر از هر چیزی، یک خودروی فوق‌العاده آرام و باصفا است.

آئودی A6

نقد و بررسی آئودی A6 را بخوانید

Audi A8

اگر A8 را به کلاس S یا سری 7 ترجیح می دهید، یک A8 بخرید، اما با دانستن این موضوع که مهم نیست اکنون چقدر پول خرج کنید، هرگز از ماشین و قدرت پردازشی عظیم آن برای آن استفاده نخواهید کرد، آن را بخرید.

آئودی A8

نقد و بررسی آئودی A8 را بخوانید

Jaguar XF
دینامیک پیشرو در کلاس XF حفظ شده است، در حالی که فضای داخلی جدید در مقایسه با فضای داخلی خودرو در دنیای متفاوتی قرار دارد.

جگوار XF

نقد و بررسی جگوار XF را بخوانید

Mercedes-Benz S-Class
مرسدس بنز کلاس S یک هد اسپینر است، خودرویی که جلوتر از هم نگاه می‌کند، و وسواس‌های امروزی مانند اتصال، دیجیتالی شدن، برق‌سازی و خودمختاری را به خود اختصاص می‌دهد و به راننده تمام پیچ و تاب‌های مرسدس را می‌دهد.

مرسدس بنز کلاس S

نقد و بررسی مرسدس بنز کلاس S را بخوانید

Rolls-Royce Ghost

رولزرویس  مدل گوست است که مرزهای فناوری را جابجا می‌کند و سخت‌ افزار جدید و جالبی را در جستجوی نقطه‌ای معرفی می‌کند که خودرویی را تعریف می‌کند که برای رانندگی لذت بخش طراحی شده است.

رولزرویس گوست

نقد و بررسی کامل رولزرویس گوست را بخوانید

Maserati Quattroporte

مازراتی یک انتخاب کاملا باطنی است، این چیزی است که آن را بسیار دردناک می کند.

مازراتی کواتروپورته

نقد و بررسی مازراتی کواتروپورته را بخوانید

Lucid Air

این خودرو از هر (مدل) تسلای دیگری که با آن رانندگی کنید، بهتر است و دارای دینامیک تیزتر و فضای داخلی زیباتری است.

Lucid Air

نقد و بررسی Lucid Air را بخوانید

بهترین مدل‌های لوکس با صندلی‌های مخمل‌دار عرضه می‌شوند - اغلب با چرم نرم پوشیده شده‌اند - در حالی که حتی سرنشینان صندلی‌های عقب نیز می‌توانند انتظار تنظیم برقی، آپشن‌های ماساژ و شاید حتی یک عملکرد درازکش را داشته باشند.

بهترین خودروی های لوکس 2023
فضای پا و انواع سرگرمی‌های داخل خودرو که قبلاً در پروازهای درجه یک فرا اقیانوس اطلس به شمار می‌رفت، با سیستم‌های صوتی و بصری سطح بالا که می‌توانند برای هر نیازی تنظیم شوند، وجود خواهد داشت.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

صرف نظر از این تحولات مداوم، عامل اصلی در ارزیابی خودروهای لوکس ثابت می ماند: چقدر برای خودروی لوکس حاضرید پول خرج کنید؟

Image