دومین رویداد Petro Tech در پژوهشگاه صنعت نفت

نفت خام

دومین رویداد پتروتک همزمان با هفته پژوهش توسط پژوهشگاه صنعت نفت و با مشارکت و حمایت معاونت مهندسی پژوهش و فناوری وزارت نفت، دانشگاه صنعت نفت و همچنین شرکت‌های اصلی و تابعه وزارت نفت در آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌ عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر عظیم کلانتری اصل، رئیس پژوهشگاه و دبیر اجرایی این رویداد در این باره گفت: در سال مهار تورم و رشد تولید، شاهد شکوفایی صنعت نفت دانش‌بنیان و توجه بیشتر این صنعت عظیم به انجام پژوهش‌ های کاربردی منتج به محصول نوآورانه و خدمات فناورانه خواهیم بود که در رویداد پتروتک بخشی از این توانمندی به ذی‌نفعان ارائه خواهد شد.

وی در همین راستا تصریح کرد: با بهره‌گیری از درس آموخته‌ های نخستین دوره برگزاری رویداد پتروتک، قرار است در این دوره فضای نمایشگاهی رویداد توسعه یافته و در خصوص نشست‌ های تخصصصی نیز به گونه‌ای برنامه‌ریزی‌ ها انجام شود تا مجموعه اقدامات وزارت نفت در حوزه توسعه پژوهش و فناوری به منظور ایجاد فرایندی منسجم و با هدف شناسایی و اتخاذ تدابیر حمایتی از زیست بوم نوآوری وزارت نفت به خوبی تبیین شود.

گفتنی است این رویداد طی روز‌های 28 تا 30 آذر ماه در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد و شرکت‌های دانش‌بنیان و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط حضور در این رویداد می‌توانند به صفحه اینترنتی https://petrotechconference.ir  مراجعه کنند.

دومین رویداد Petro Tech در پژوهشگاه صنعت نفت
فعالیت‏ های پژوهشگاه در سه مجموعه پردیس پژوهش و توسعه صنایع بالادستی نفت، پردیس پژوهش و توسعه صنایع پایین‏ دستی نفت و پردیس پژوهش و توسعه انرژی و محیط زیست انجام می ‏شود.

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

راهبرد پژوهشگاه صنعت نفت، ایجاد ارزش افزوده از راه تولید و تجاری‏ سازی فناوری با رویکرد اصل انجام پژوهش برای توسعه و داخلی‌سازی فناوری ‏های جدید است.

Image