اولین خودروی سوپر اسپرت هیبریدی لامبورگینی

خودروی برقی

درست قبل از شصتمین سالگرد لامبورگینی، این شرکت از Revuelto، اولین خودروی سوپر اسپرت هیبریدی HPEV (خودروی الکتریکی با عملکرد بالا) رونمایی کرد.

با Revuelto، لامبورگینی معیار جدیدی را در عملکرد، فناوری سواری و لذت رانندگی تجربه خواهید کرد.

نهایت هیجان ارائه شده توسط Revuelto به لطف پیشرانه ای که در مجموع 1015 CV قدرت در اختیار راننده قرار می دهد، ترکیبی از قدرت یک موتور احتراق داخلی 12 سیلندر جدید با سه موتور الکتریکی با چگالی بالا و گیربکس الکترونیکی دو کلاچه و همچنین قدرت هیبریداسیون برای رساندن عملکرد و هدایت احساسات به سطح بی سابقه ای به کار گرفته شده است.

طراحی خارجی

Revuelto سنت دیرینه لامبورگینی در طراحی خودرور را ادامه داده و حتی در طراحی بیرونی خود عصر جدیدی را آغاز می کند. در حالی که استایل خودرو از یک خط مرکزی نمادین پیروی می کند، خطوط تندیس و شعاع های صاف شکلی با تکنولوژی بالا ایجاد می کند که Revuelto را بی تردید در نسل جدید سوپراسپرت های لامبورگینی قرار می دهد.

این مدل لامبورگینی در طراحی عقب خودرو منحصر به فرد خواهد بود.

طراحی داخلی

فضای داخلی Revuelto مفهوم احساس یک خلبان را به بهترین شکل ارائه می دهد؛ حجم های ساده، تقارن، و رویکرد متمرکز بر راننده، کابین خلبان (راننده) را به ایستگاه کنترلی قدرتمندی برای راننده تبدیل می کند.

محیط آینده نگر ارتباطی یکپارچه بین راننده و ماشین ایجاد می کند، در حالی که عناصر شش ضلعی شکل منحصر به فرد ماموریت دوگانه تداعی مدل های گذشته و برجسته کردن ویژگی های کاربردی کاملاً جدید را انجام می دهند.

به صدای فراگیر فناوری هیبریدسازی گوش دهید؛ غرش غیرقابل انکار موتور تنفسی V12 همراه با موتورهای الکتریکی قدرتمند و اجازه دهید با قدرت صدای جدید لامبورگینی در بی کران غرق شوید.

برای تجربه صدای 8 بعدی سنترو استایل از هدفون استفاده کنید.

Revuelto تناسبات کلاسیک لامبورگینی را با خطوط قوی و حجاری شده ترکیب می کند که آینده ای جدید را نوید می دهد، تصویری را کاوش کنید که دارای اعتماد به نفس، قدرت و آیرودینامیک پیشگامانه است.

مشخصات فنی

  • قیمت: 890,000 دلار

  • جابجایی: 6498.5 سانتی متر مکعب (396.6 مکعب اینچ)

  • حداکثر توان: (ICE+EE ترکیبی) 1015 CV

  • حداکثر سرعت: 350 کیلومتر در ساعت

  • شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت (0-62 مایل در ساعت): 2.5 ثانیه

  • مصرف ترکیبی: اطلاعات مصرف سوخت و آلایندگی در مرحله تایید است.

  • انتشارات CO2 ترکیبی: اطلاعات مصرف سوخت و آلایندگی در مرحله تایید است.

سیستم هیبرید

  • باتری لیتیوم یونی با توان ویژه و سلول های کیسه ای

  • GENERATOR عقب P2-P3 eMotor (110kW @10000rpm)

  • موتورهای الکتریکی محور جلو (220 کیلووات با 3500 دور در دقیقه)

اولین خودروی سوپر اسپرت هیبریدی لامبورگینی
این مدل بر خلاف سایر مدل های لامبورگینی است زیرا در طراحی داخلی آن بیشترین امکانات دیجیتال استفاده شده است، یک صفحه نمایش لمسی 8.4 اینچی که بسیاری از کنترل های خودرو از جمله عملکردهای را کنترل می کند، اما یک صفحه نمایش 9.1 اینچی در داشبورد سمت سرنشین نیز وجود دارد که همه چیز را در حرکت نشان می دهد، مانند سرعت، دنده و توزیع گشتاور و نمایشگر 12.3 اینچی سوم وظیفه گیج-کلاستر را بر عهده دارد (Apple CarPlay و Android Auto بی‌سیم استاندارد هستند).

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

لامبورگینی روُئلتو جدید جایگزینی خلاقانه برای آونتادور است که بسیاری مدت ها در انتظار آن بودند. این ابرخودرو قابلیت های زیادی برای انجام دادن دارد، اما در حال شکل گیری است که هیجان انگیزترین مدلی باشد که لامبورگینی تا به حال ساخته است.

Image