مرسدس EQE SUV فناوری جدیدی را به ارمغان می آورد

خودروی برقی

شاسی بلند EQE 2023 در کنار سدان EQE فروخته خواهد شد که پلتفرم و ویژگی های اصلی خود را با آن مشترک است.

این شاسی‌بلند الکتریکی با مجموعه‌ای چشمگیر از تجهیزات استاندارد عرضه می‌شود، تریم پایه Premium با گرمکن صندلی‌های جلو، روکش‌های چرم مصنوعی، سیستم صوتی درجه یک Burmester، مونروف پانوراما، روشنایی محیط و پکیج پارکینگ با دوربین 360 درجه.

همچنین یک صفحه ابزار دیجیتال 12.3 اینچی، یک صفحه نمایش روی داشبورد در جلوی سرنشین و یک صفحه نمایش لمسی مرکزی 12.8 اینچی با جدیدترین سیستم چندرسانه ای MBUX که شامل ناوبری و هوش الکتریکی می شود، استاندارد است.

این سیستم می‌تواند به رانندگان کمک کند تا سریع‌ترین مسیر را برای سفرها از جمله توقف شارژ بر اساس محدوده موجود خودرو، ایستگاه‌های شارژ و سبک رانندگی برنامه‌ریزی کنند.

حرکت به سمت تریم انحصاری، ناوبری واقعیت افزوده، روشنایی فعال محیط و بسته کمک راننده را اضافه می‌کند، که شامل یک ویژگی جدید تغییر مسیر خودکار است که به خودرو امکان می‌دهد تغییر خط را آغاز کند و از خودروهای کندتر عبور کند.

در همین حال، تریم پرطرفدار Pinnacle یک نمایشگر هدآپ، کنترل آب و هوای چهار منطقه ای، یک بسته شارژ USB-C 100 واتی، لامپ های گودال بر روی درهای جلو، یک بسته Air Balance و یک بسته نور دیجیتال که می تواند پخش شود را اضافه می کند. علائم کمکی یا علائم هشدار در جاده.

شاسی بلند EQE 2023 از دو پیشرانه الکتریکی برخوردار است.

پایه 350+ با دیفرانسیل عقب عرضه می شود و از یک موتور الکتریکی 288 اسب بخاری نیرو می گیرد و 350 4Matic یک موتور الکتریکی دوم را به محور جلو اضافه می کند تا قابلیت تمام چرخ متحرک را داشته باشد اما خروجی یکسانی دارد.

500 4Matic جایی است که خریداران می توانند عملکرد بیشتری پیدا کنند، با راه اندازی دو موتوره که خروجی سیستم ترکیبی را به 536 اسب بخار افزایش می دهد، همه پیشرانه ها با یک بسته باتری 90.6 کیلووات ساعتی جفت می شوند.

علاوه بر این، یک پمپ حرارتی استاندارد در EQE SUV خواهد بود. این کمک می کند تا میزان کشش باتری EV برای گرم کردن کابین کاهش یابد.

همچنین استاندارد یک سیستم مدیریت پیشرانه هوشمند است که موتور جلو را در شاسی‌بلندهای AWD EQE قطع یا دوباره درگیر می‌کند تا کشش را کاهش دهد.

مرسدس ادعا می کند که هر دو فناوری به بهبود برد کمک می کنند.

مرسدس EQE SUV فناوری جدیدی را به ارمغان می آورد
مرسدس بنز قیمت رسمی مرسدس EQ EQE SUV 2023 را که در بهار امسال وارد نمایشگاه می شود، اعلام کرد، این شاسی‌بلند لوکس تمام الکتریکی دارای برخی ویژگی‌های فنی جدید است و از 79050 دلار شروع می‌شود (همه قیمت‌ها شامل هزینه 1150 دلاری مقصد می‌شود).

مالکیت معنوی مجله انرژی (energymag.ir) علامت تجاری ناشر است. سایر علائم تجاری مورد استفاده در این مقاله متعلق به دارندگان علامت تجاری مربوطه می باشد. ناشر وابسته یا مرتبط با دارندگان علامت تجاری نیست، و توسط دارندگان علامت تجاری حمایت، تایید یا ایجاد نشده است، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد و هیچ ادعایی از سوی ناشر نسبت به حقوق مربوط به علائم تجاری شخص ثالث وجود ندارد.


لینک سایت مرجع

مرسدس-EQE SUV 2023 اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است و این مدل در بهار امسال وارد نمایندگی‌ها می‌شود. قیمت کامل در زیر آمده است.

Image